Podrobné informace

Víte jaké vitamíny děti potřebují? Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Vyzkoušejte doplněk stravy Jamieson.

Informace o produktu

Výrobce: Jamieson
Značka: JAMIESON
Produktová řada: Zdraví dětí
Kód výrobku: 356898
Kód EAN: 064642069252
Držitel rozhodnutí: Jamieson

Jednoduché dávkování – vítaná alternativa k tabletkám. Ideální volba pro celou rodinu, speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, či už na polykání anebo žvýkání.

Výhody Vitamínu D Jamieson

  • Doplňky stravy s vitamínem D od firmy Jamieson jsou připravené výhradně s použitím Quali™- D vitamínu prvotřídní světové kvality.
  • Získává se z čistého „slunečního“ lanolinu, bohatého a obnovitelného zdroje vitamínu D z vlny ovcí, které se chovají na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu.

Informace o složení

Obsah vitamínu D v jedné kapce - Vitamín D (cholekalciferol) 10 μg/400 IU (200 % Doporučené denní dávky). Další složení nosič (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), cholekalciferol. Bez umělých barviv a příchutí.

Doporučené dávkování

Kojenci a děti do 12 let 1–2 kapky denně. Dospělí a děti od 12 let – 2 kapky denně.

Jednoduché použití, otočte balení dnem vzhůru, netřeste ani nepoklepávejte, kapka se uvolní samovolně. Kápněte přímo na dudlík, jazyk kojence anebo přidejte do jídla anebo nápoje.

Recenze (1)

Recenze produktu JAMIESON Baby-D Vitamín D3 kapky 11,7 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(11) (6)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu JAMIESON Baby-D Vitamín D3 kapky 11,7 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze