Podrobné informace

Krém pro zvláčnění a dlouhodobou hydrataci pokožky. Krém se snadno vstřebává a nezanechává po sobě pocit nadměrně promaštěných rukou.

Informace o produktu

Výrobce: CORMEN
Značka: ISOLDA
Kód výrobku: 112482
Kód EAN: 8594011501189
Držitel rozhodnutí: CORMEN

Účinné látky
Koenzym Q10
AB kolagen

Užití
Krém pro zvláčnění a dlouhodobou hydrataci pokožky. Budete překvapeni, jak snadno se krém vstřebává a nezanechává po sobě pocit nadměrně promaštěných nebo naopak suchých rukou. Odměnou po aplikaci Vám bude jemná, hebká kůže bez známek šupinatění a zdrsnění. Koenzym Q10 obsažený v přípravku působí jako vnitřní hydratační faktor, který zabraňuje úniku vlhkostí z pokožky po mnoho hodin.

Dávkování
Na očištěnou, suchou pokožku aplikujte přiměřené množství krému a vetřete.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Koenzym Q10 (ubichinon) má na kůží mimořádně příznivé účinky. Působí přímo na vodní bariéru pokožky, obnovuje ji aposiluje. Hydratace zprostředkovaná koenzymem Q10je v kůži mnohem stálejší a vydrží až několik dnů. Koenzym Q10 působí současně příznivě proti předčasnému stárnutí pokožky a také jako důležitý antioxidant. Úbytek koenzymu O10 se projevuje menší produkcí energie v buňkách.

AB Kolagen má neuvěřitelně vynikající výsledky při regeneraci lidského organismu. Využívá se nejenv kosmetice pro omlazení a regeneraci kůže, zpevnění nehtů, redukci stríí, malých jizev, celulitidy, rozšířených vlásečnic, ale také ve zdravotnictví na léčeni nemoci, jejichž vznik je spojen se ztrátou kolagenu (např. osteoporóza).

Recenze

Recenze produktu Isolda vitalizační Q10+AB kolagen na ruce 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Isolda vitalizační Q10+AB kolagen na ruce 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze