Podrobné informace

Micelární čistící pleťová voda pro každodenní hygienu smíšené a mastné pleti.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Produktová řada: Isis teen
Kód výrobku: 99663
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Použití
Micelární čistící pleťová voda určená ke každodenní hygieně smíšené a mastné pleti trpící akné. TEEN DERM AQUA pleť důkladně čistí bez přílišného vysoušení. Odstraňuje nadbytečný kožní maz a veškeré nečistoty. Odstraňuje i vodě odolný make-up.

Aplikace
Aplikujte ráno a večer vatovým tampónem na obličej. Pokožka se po aplikaci již neoplachuje čistou vodou.

Účinné látky
Triclosan
Zinek
Boswellia serrata extract

Acne vulgarit
Acne vulgaris je chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových folikulů. Hlavními příčinami onemocnění jsou nadměrná tvorba kožního mazu stimulovaná hormony (androgeny), nadměrné rohovatění buněk pokožky, infekce a zánět. Projevy akné se obvykle objevují v časném období puberty a u osob s výrazně mastnou pokožkou.

Základem léčby akné jsou zevně aplikovaná léčiva s obsahem antibiotik (antibakteriální působení) nebo s keratolytickým a komedolytickým působením (zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky, mají olupující účinek a brání ucpávání vývodů mazových žláz). Vhodnější a účinnější než léčba akné je však předcházení vzniku akné, tj. každodenní ošetřování a specifická hygiena kůže s tendenci ke vzniku akné.

Moderní dermo-kosmetické přípravky určené k ošetřování mastné pokožky a kůže s výskytem komedonů a dalších projevů akné jsou účinné nejen v prevenci, ale i v ošetřování mírných forem akné. Obsahují účinné látky, které regulují produkci kožního mazu, zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky a uvolňuji ucpané vývody mazových žláz. Program TEEN DERM zahrnuje přípravky, které umožňují dokonalé a současně šetrné každodenní čištění mastné kůže, urychlují vymizení projevů akné a zabraňují jejich opětovnému vytvoření.

Recenze (1)

Recenze produktu ISIS TEEN Derma Aqua roztok 250ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS TEEN Derma Aqua roztok 250ml

Přidat nový příspěvek do diskuze