Podrobné informace

Aktivní krém na mastnou a aknózní pokožku. TEEN DERM H obsahuje patentovanou složku 5 a Avocuta, které působí na hlavní příčiny vzniku akné.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Kód výrobku: 99665
Kód EAN: 3031500311416
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Aktivní, čistící a hydratační krém pro denní péči o mastnou a aknózní pokožku. Obsahuje patentovanou složku 5 a Avocuta, která přímo působí na hlavni příčiny vzniku akné. Používání přípravku lze kombinovat s dermatologickou léčbou.

Dávkování
1-2 krát denně na důkladně vyčištěný obličej.

Acne vulgarit
Acne vulgaris je chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových folikulů. Hlavními příčinami onemocnění jsou nadměrná tvorba kožního mazu stimulovaná hormony (androgeny), nadměrné rohovatění buněk pokožky, infekce a zánět. Projevy akné se obvykle objevují v časném období puberty a u osob s výrazně mastnou pokožkou. Základem léčby akné jsou zevně aplikovaná léčiva s obsahem antibiotik (antibakteriální působení) nebo s keratolytickým a komedolytickým působením (zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky, mají olupující účinek a brání ucpávání vývodů mazových žláz).

Vhodnější a účinnější než léčba akné je však předcházení vzniku akné, tj. každodenní ošetřování a specifická hygiena kůže s tendencí ke vzniku akné. Moderní dermo-kosmetické přípravky určené k ošetřování mastné pokožky a kůže s výskytem komedonů a dalších projevů akné jsou účinné nejen v prevenci, ale i v ošetřování mírných forem akné. Obsahují účinné látky, které regulují produkci kožního mazu, zabraňují nadměrnému rohovatění pokožky a uvolňují ucpané vývody mazových žláz. Program TEEN DERM zahrnuje přípravky, které umožňují dokonalé a současně šetrné každodenní čištění mastné kůže, urychlují vymizení projevů akné a zabraňují jejich opětovnému vytvoření.

Recenze

Recenze produktu ISIS TEEN Derm H krém 40ml

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS TEEN Derm H krém 40ml

Přidat nový příspěvek do diskuze