Podrobné informace

Ruboril Expert S je krém k odstranění zarudnutí a rozšířených žilek (rozacea, kuperóza) speciálně vyvinutý pro velmi citlivou a suchou pleť.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Produktová řada: Isis ruboril
Kód výrobku: 172116
Kód EAN: 3401348888966
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Použití
Ruboril Expert S je krém k odstranění zarudnutí a rozšířených žilek (rozacea, kuperóza) speciálně vyvinutý pro velmi citlivou a suchou pleť. Ruboril Expert obsahuje patentované složení, které výrazně redukuje zarudnutí. Krém se do pleti velmi rychle vstřebává a je vhodný jako základní krém pod make-up. Přípravek neobsahuje žádnou parfemaci ani phenoxyethanol.

Aplikace
Krém nanášejte na čistou a suchou pleť v tenké vrstvě dvakrát denně (ráno a večer).

Kuperóza a rosacea
Kuperóza je postižení drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku. Zpočátku málo patrné začervenání kůže se stává intenzivnější a trvalejší. Těžší stádia vedou k rosacei - onemocnění, které napomáhá léčit dermatolog.

Rosacea je zánětlivé onemocnění kůže obličeje. Projevuje se zčervenáním, rozšířenými žilkami, pupínky až hnisavými puchýřky. V poslední fázi dochází ke zbytnění podkožní tkáně, což souvisí se vznikem nápadně zvětšeného červeného nosu (rinofyma).

Recenze (1)

Recenze produktu ISIS RUBORIL Expert S krém 30ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 0 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

0 %

Nemohu hodnotit účinnost tohoto krému, poněvadž jej zkouším teprve poprvé a používám jej zhruba jeden týden. Tyto obtíže, které mám jsou určitě léčitelné dlouhodobě, neprojeví se za tak krátkou dobu.

  • redukuje můj problém s červenými žikami v obličeji

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS RUBORIL Expert S krém 30ml

Přidat nový příspěvek do diskuze