Podrobné informace

RUBORIL A.l. je denní krém pro velmi citlivou a červenající pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Kód výrobku: 99666
Kód EAN: 3031500311508
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Hydratační krém pro velmi citlivou pokožku se zarudnutím nebo výraznými žilkami. RUBORIL A.I. působí protizánětlivě a výrazně omezuje zarudnutí pleti. Výborný jako základní krém pod make-up.

Dávkování
1 - 2 krát denně na postižená místa.

Červenání kůže
Červenání kůže je velmi časté a projevuje se již ve věku kolem 20 let, přechodnými červenými skvrnami hlavně na obličeji (na tvářích, na křídlech nosu, na bradě, na uších) a někdy i na hrudí. Zpočátku přechodné červenání se může postupně stát trvalým, kdy se již na kůži objevují drobné rozšířené cévky a dostavuje se pocit pálení kůže.

Červenání kůže, které není vhodně ošetřováno nebo léčeno se může postupně zhoršovat. Ve věku okolo 40 let se mohou začít objevovat drobné papulky (pupínky) a pustulky (hnisavé puchýřky). Onemocnění se stává závažným, dochází ke stádiu kuperózy a rosacei (růžovky). Rosacea (růžovka) je časté onemocnění. Postihuje přibližně 10 % populace a je příčinou estetických handicapů a psychických stresů. Morfologický vzhled obličeje bývá často spojován se stigmaty alkoholismu.

Existují 4 progresivní stádia choroby rosacea, jejichž následnost však není zákonitá.

Pro 1. stádium je typické zčervenáním v obličeji, které se objevuje zejména po požití horkých a dráždivých potravin, pití alkoholu nebo po stresu.

Ve 2. stádiu se objevuje trvalý erytém (zarudnutí) s trvalým rozšířením malých povrchových cév.

3. stádium odpovídá stádiu č.2 a je doplněno o zánětlivé projevy na kůži (pupínky a hnisavé puchýřky).

Ve 4. stádiu dochází ke zbytnění některých částí obličeje. Obvykle se toto poslední stádium vyskytuje u mužů. Nejcharakterističtějším rysem je rhinophyma (velký brunátný, vystupující nos).

Recenze

Recenze produktu ISIS RUBORIL A.I. Krém 30ml

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS RUBORIL A.I. Krém 30ml

Přidat nový příspěvek do diskuze