Podrobné informace

IRSHA for women – gel po holení zvláčňující poskytuje pokožce po holení nebo depilaci prvotní ošetření i dlouhodobou ochranu.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: IRSHA
Kód výrobku: 70589
Kód EAN: 8595194600515
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

IRSHA for women – gel po holení zvláčňující poskytuje pokožce po holení nebo depilaci prvotní ošetření i dlouhodobou ochranu. Obsahuje látky, které nahrazují ztrátu přirozeného kožního mazu i látky, které přispívají k obnovení pružnosti a vláčnosti pokožky (glycerol a cetylalkohol). Urea je přírodní látkou, která zadržuje vodu v pokožce, kterou tak hloubkově hydratuje. Zároveň je také látkou, která účinně omezuje rozvoj nežádoucích mikroorganismů na kůži, takže jsou minimalizována rizika spojená s následnou infekcí poškozené pokožky. Po aplikaci přípravku se dostaví pocit osvěžení a ochlazení pokožky, který podtrhuje příznivé účinky jeho aktivních složek. Panthenol regeneruje a zklidňuje podrážděnou kůži a urychluje hojení drobných poranění vzniklých v důsledku holení.

Složení (INCI):
Aqua, Alcohol Denat., Decyl Cocoate, Glycerin, Cetyl Alcohol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Urea, Carbomer, Menthol, Panthenol, Parfum (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, CI 42090.

IRSHA
Řada kosmetiky po holení pro ženy.
Přípravky po holení pro ženy jsou novou řadou kosmetických přípravků společnosti IREL, spol. s r. o. Jsou určeny k ošetření pokožky podrážděné předchozím silnějším poškozením, které vzniká kromě jiných příčin také jako důsledek holení nebo depilace. Oba gely mají jako společnou vlastnost schopnost pokožku zklidnit, zajistit rychlou a přiměřenou ochranu a aktivovat procesy vedoucí k její regeneraci. Podstatnou vlastností je pak pocit po jejich aplikaci, který vyhovuje požadavkům kladeným na moderní přípravky tohoto typu.

Výrobková řada:
IRSHA for women – gel po holení ochranný
IRSHA for women – gel po holení zvláčňující

Výběr přípravku řady IRSHA je vhodné uskutečnit s ohledem na požadavky spotřebitele, zejména pak na pocity po aplikaci přípravku. GEL OCHRANNÝ nabízí snadné rozetření, rychlé vstřebání a oschnutí pokožky. Tuto vlastnost ocení zejména ženy, které bezprostředně po aplikaci použijí přiléhavý oděv nebo musí ošetřenou pokožku ihned vystavit vlivům vnějšího prostředí. Naproti tomu GEL ZVLÁČŇUJÍCÍ dává pokožce chladivý pocit hydratace a zjemnění, který přetrvává po delší dobu.

Recenze (3)

Recenze produktu Irsha for women gel po holení zvláčňující 200ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 74 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

80 %

(3) (2)

80 %

(2) (2)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Irsha for women gel po holení zvláčňující 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze