Podrobné informace

IRSHA for women – gel po holení ochranný se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává na ní pocit mastnoty nebo lepivosti.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: IRSHA
Kód výrobku: 70588
Kód EAN: 8595194600508
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

Funkčními složkami přípravku IRSHA for women – gel po holení ochranný jsou zejména mastné oleje se středními řetězci, které se rychle do pokožky vstřebávají a nezanechávají na ní pocit mastnoty nebo lepivosti. Projevy podrážděné kůže, často spojené s jejím zarudnutím, jsou ošetřeny přítomným panthenolem, který procesy regenerace kůže významně urychluje a napomáhá i rychlému hojení mikroskopických ran vzniklých holením nebo depilací. Zklidněná pokožka je pak chráněna tenkou vrstvou ochranného povlaku, který brání rozvoji infekcí na kůži a umožňuje nerušený vývoj regeneračních pochodů v živých částech pokožky. Ke snížení rizika infekcí přispívá i alkohol, který při vlastní aplikaci dramaticky sníží počet nežádoucích mikroorganismů na pokožce.

Složení (INCI):
Aqua, Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Oleate, Triethanolamine, Ceteareth-25, Carbomer, Panthenol, Parfum (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

IRSHA
Řada kosmetiky po holení pro ženy.
Přípravky po holení pro ženy jsou novou řadou kosmetických přípravků společnosti IREL, spol. s r. o. Jsou určeny k ošetření pokožky podrážděné předchozím silnějším poškozením, které vzniká kromě jiných příčin také jako důsledek holení nebo depilace. Oba gely mají jako společnou vlastnost schopnost pokožku zklidnit, zajistit rychlou a přiměřenou ochranu a aktivovat procesy vedoucí k její regeneraci. Podstatnou vlastností je pak pocit po jejich aplikaci, který vyhovuje požadavkům kladeným na moderní přípravky tohoto typu.

Výrobková řada:
IRSHA for women – gel po holení ochranný
IRSHA for women – gel po holení zvláčňující

Výběr přípravku řady IRSHA je vhodné uskutečnit s ohledem na požadavky spotřebitele, zejména pak na pocity po aplikaci přípravku. GEL OCHRANNÝ nabízí snadné rozetření, rychlé vstřebání a oschnutí pokožky. Tuto vlastnost ocení zejména ženy, které bezprostředně po aplikaci použijí přiléhavý oděv nebo musí ošetřenou pokožku ihned vystavit vlivům vnějšího prostředí. Naproti tomu GEL ZVLÁČŇUJÍCÍ dává pokožce chladivý pocit hydratace a zjemnění, který přetrvává po delší dobu.

Recenze (1)

Recenze produktu Irsha for women gel po holení ochranný 200ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Irsha for women gel po holení ochranný 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze