Podrobné informace

Radikálně řeší problém ochabování kůže a rychle navrací pokožce její mladistvý vzhled.

Informace o produktu

Výrobce: Inversion Laboratoires BVBA
Značka: INVERSION
Kód výrobku: 104594
Kód EAN: 5425013770125
Držitel rozhodnutí: Inversion Laboratoires BVBA

Každý den je vaše pokožka vystavena mnoha typům agrese. Účinek slunce a jeho škodlivého UV záření, volných radikálů, znečištění, větru, stresu, špatných stravovacích návyků a jiných faktorů urychluje proces stárnutí pokožky.

Společnost Inversion Laboratoires vyvinula revoluční krém, který v synergii s kapslemi INVERSION® femme radikálně řeší problém ochabování kůže a rychle navrací pokožce její mladistvý vzhled.

Regenerační noční krém INVERSION® femme je založen na zcela nové koncepci chráněné patentem s revolučním duálním efektem. Okamžitý účinek: ihned po použití se pokožka stane viditelně pevnější. Dlouhodobý účinek: Už po několika týdnech se pružnost a napětí pokožky jasně a znatelně zvýší díky kolagenovému regeneračnímu účinku. Účinnost tohoto revolučního nočního krému byla prokázána nejméně v šesti předních klinických studiích.

Návod k použití: Naneste regenerační noční krém INVERSION® femme na důkladně vyčištěnou pokožku na obličeji a krku. Účinek se ještě zvýší, pokud budete krém kombinovat s masáží. Provádějte jemné krouživé pohyby od nosu směrem k okraji obličeje. Několikrát tyto pohyby opakujte, a to tak dlouho, dokud se krém dostatečně do obličeje nevstřebá. Krém se používá v malých dávkách, denně stačí k získání optimálního efektu pouze malé množství.

Společnost Inversion Laboratoires věnuje vytváření svých výrobků největší možnou péči, aby se pravděpodobnost podráždění nebo alergické reakce kůže po jejich použití minimalizovala. Ovšem stejně jako u všech látek, které se nanášejí na pokožku, může dojít k alergické reakci na jednu ze složek regeneračního nočního krému INVERSION® femme . Pokud k ní dojde, poraďte se, prosím, se svým lékařem a okamžitě přestaňte výrobek používat.

Regenerační noční krém
INGREDIENCE (INCI):
Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Dimethicone, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cera Alba, Sodium Cetearyl Sulfate, Pullulan, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Parfum, Xanthan Gum, Algae Extract, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone 50 ml 50 g 1.7 OZ.

Recenze

Recenze produktu INVERSION femme Regenerační krém NOC 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu INVERSION femme Regenerační krém NOC 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze