Podrobné informace

Intensive ALOE VERA čaj čistí od toxinů, regeneruje tělo a harmonizuje trávení. Podporuje tvorbu kolagenu, metabolismus a posiluje imunitní systém.

Informace o produktu

Výrobce: VITTO TEA BOARD, S.R.O.
Značka: VITTO
Kód výrobku: 74456
Kód EAN: 8594008984070
Držitel rozhodnutí: VITTO TEA BOARD, S.R.O.

Intensive ALOE VERA, bylinný čaj je čaj, který právem zaujímá výsostné postavení mezi bylinnými čaji. Čistí od toxinů, regeneruje tělo a harmonizuje trávení. Podporuje tvorbu kolagenu, metabolismus a posiluje imunitní systém. Přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických potíží. Obsahuje velké množství nutričních látek, minerály, aminokyseliny a vitamíny. Čaj má lahodnou a nenapodobitelnou chuť. Rostlina je ceněna pro své protizánětlivé, antibakteriální účinky a urychlování růstu buněk – hojení.

Aloe se používalo již ve starém Egyptě pro svůj pozitivní účinek na krásu, zdraví a dlouhý život. Čistí od toxinů, regeneruje tělo a harmonizuje trávení. Podporuje tvorbu kolagenu, metabolismus a posiluje imunitní systém. Přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických potíží. Obsahuje velké množství nutričních látek, minerály, aminokyseliny a vitamíny. Čaj má lahodnou a nenapodobitelnou chuť. Rostlina je ceněna pro své protizánětlivé, antibakteiální účinky a urychlování růstu buněk - hojení. Pravidelná konzumace Aloe vera se projevuje detoxikačními účinky, proslulo také jako razantní antioxidant s velmi pozitivním vlivem na imunitní systém včetně lidské psychiky např. odolávání stresu.

Složení:
Lemon balm - melissa officinalis, list sporýše lékařského, květ lípy, přírodní citrónové aroma, extract Aloe vera, slunečnice.

Příprava: Sáček zalijeme 0,25l vřící vody a necháme 5-6 minut vyluhovat.

Skladovat při teplotě do 25st.C a vlhkosti do 70%.

Recenze (47)

Recenze produktu Intensive ALOE VERA, bylinný čaj porcovaný 20 x 1,5 g n.s.

Recenze od 47 uživatelů s celkovým hodnocením 84 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

60 %

(4) (4)

100 %

(6) (4)

100 %

(5) (3)

20 %

(5) (5)

100 %

Dobrý čaj :)

(6) (4)

80 %

(5) (4)

100 %

Překvapivě dobrá chuť

(5) (4)

100 %

(5) (4)

40 %

dobrý čaj, koupila jsem si ho poprvé a asi ne naposledy. Nemám výhrady.

  • chuť
  • cena
  • nenapadá mě nic

(6) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Intensive ALOE VERA, bylinný čaj porcovaný 20 x 1,5 g n.s.

Přidat nový příspěvek do diskuze