Podrobné informace

Vložné pleny pro inkontinentní s třívrstvým savým jádrem s Dry Plus Vlies na povrchu a superabsorbentem SAP v savém jádře.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLIFORM
Kód výrobku: 46201
Kód EAN: 4049500341950
Kód SÚKL: B30640
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

MoliForm - vložné pleny pro častý únik moči

Vložné pleny pro inkontinentní s třívrstvým savým jádrem s Dry Plus Vlies na povrchu a superabsorbentem SAP v savém jádře. Modrá bariéra v přední i zadní části vložné pleny minimalizuje možnost úniku moči mimo plenu. Účinně pohlcují zápach díky Odour Neutralizeru s obsahem CyDex molekul. Široké použití díky čtyřem stupňům savosti. Vhodné jak pro ležící, tak pro mobilní pacienty. Vložné pleny MoliForm se fixují na těle pomocí síťovaných kalhotek MoliPants. Díky jednoduché manipulaci zvládnou jejich výměnu i starší pacienti s omezenou pohyblivostí.

Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. „Blue-barrier“ – modrý fóliový okraj v obou částech absorpčního jádra zabraňuje vytékání zejména u ležících pacientů. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny. Barevně rozdělené podle stupňů savosti.

Popis:
MoliForm Super, nasákavost 2310 ml

Rozměry:
70 x 32,5 cm

Balení:
30 ks

Recenze

Recenze produktu Inkontinenční vložná plena Moliform Super 30 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Inkontinenční vložná plena Moliform Super 30 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze