Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Inkontinenční pomůcky » Fixační kalhotky » Inkontinenční kalhotky natahovací

Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks - diskuze

Kód výrobku: 46890

0 % 1 recenze

Fixační kalhotky určené k bezpečné fixaci vložných plen a vložek. Používají se v kombinaci s vložkami TENA. Jemné, elastické okraje zajišťují pohodlí a jistotu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Fixační kalhotky určené k bezpečné fixaci vložných plen a vložek. Používají se v kombinaci s vložkami TENA. Jemné, elastické okraje zajišťují pohodlí a jistotu.

Informace o produktu

Výrobce: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.
Značka: TENA
Kód výrobku: 46890
Kód EAN: 7310791025865
Držitel rozhodnutí: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.

Výrobky TENA jsou vytvořeny tak, aby zabránily prosakování a pohlcovaly pach s použitím speciálního systému "Odour ControlTM".

Typy Inkontinence
Některé z následujících klasifikací značí, že s inkontinencí je možno se setkat v mnoha různých druzích, v závislosti na jejich fyzikálním původu. Nicméně je třeba inkontinenci považovat vždy za symptom nemocí nebo neschopností, nikoliv však za nemoc samu.

Stresová Inkontinence
Inkontinence ze stresu se objevuje tehdy, kdy tlak močového měchýře překročí maximum tlaku močí při chybějící (nedostatečné) činnosti svěracího svalu.

Tento stav může být způsoben jedním z následujících tří vzájemně souvisejících faktorů:
Prvý je ztráta podpory urethra a krčku močového měchýře, způsobující hypermobilitu těchto struktur vedoucí ke stresové inkontinenci, protože krček měchýře je fyzicky stlačován. Druhým faktorem, je vnitřní, vlastní slabost sphinsteru, která může vést k stresové inkonontinenci zaviněné selhání sphinsteru, a to i přesto, že tento je řádně podepřen. Třetím faktorem je neurologické poškození dna pelvis (pánve), močového měchýře a močovodu. Toto poškození může být v přímé souvislosti s výše citovanými dvěma faktory.

Urgentní Inkontinence
Urgentní Inkontinence (nadměrně aktivní močový měchýř, nestabilita svěrače) se vyskytuje v případech, kdy měchýř evidentně kontrahuje (stahuje se) buď spontánně, nebo následně, kdy pacient se snaží zabránit vyměšování moče.

Ve většině případů urgentní Inkontinence se nenaleznou důvodné příčiny a proto je často užíván termín „idiopathix detrusor instability".

Slabé ovládání močového měchýře (jako v případě dítěte) může být příčinou nestability svěracího svalu v životě muže nebo ženy s celoživotním symptomem, nebo nesprávně zvládnutých návyků vyprazdňování, které se mohou objevit v pozdějším veku.

Benigní prostatická hyperplasie (BPH)
Benigní prostatická hyperplasie (BPH) je běžnou podmínkou, postihující až jednu třetinu mužů ve věku nad 50 let, a její výskyt roste s každou přibývají dekádou.

Fekální Inkontinence
Fekální Inkontinence je nedobrovolné nebo nevhodné/nepatřičné vylučování stolice.

Recenze (1)

Recenze produktu Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 0 %.

Přidat recenzi produktu

0 %

Nemela jsem zkusenost, kalhotky mi nevyhovuji, asi budu potrebovat vzorek, abych si produkt vyzkousela.

Spatne jsem odhadla velikost, moje chyba

Diskuze

Diskuze k produktu Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám