Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks
Fixační kalhotky určené k bezpečné fixaci vložných plen a vložek. Používají se v kombinaci s vložkami TENA. Jemné, elastické okraje zajišťují pohodlí...Více informací
Kód výrobku: 46890
Cena s DPH: 129 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Výrobky TENA jsou vytvořeny tak, aby zabránily prosakování a pohlcovaly pach s použitím speciálního systému "Odour ControlTM".

Typy Inkontinence
Některé z následujících klasifikací značí, že s inkontinencí je možno se setkat v mnoha různých druzích, v závislosti na jejich fyzikálním původu. Nicméně je třeba inkontinenci považovat vždy za symptom nemocí nebo neschopností, nikoliv však za nemoc samu.

Stresová Inkontinence
Inkontinence ze stresu se objevuje tehdy, kdy tlak močového měchýře překročí maximum tlaku močí při chybějící (nedostatečné) činnosti svěracího svalu.

Tento stav může být způsoben jedním z následujících tří vzájemně souvisejících faktorů:
Prvý je ztráta podpory urethra a krčku močového měchýře, způsobující hypermobilitu těchto struktur vedoucí ke stresové inkontinenci, protože krček měchýře je fyzicky stlačován. Druhým faktorem, je vnitřní, vlastní slabost sphinsteru, která může vést k stresové inkonontinenci zaviněné selhání sphinsteru, a to i přesto, že tento je řádně podepřen. Třetím faktorem je neurologické poškození dna pelvis (pánve), močového měchýře a močovodu. Toto poškození může být v přímé souvislosti s výše citovanými dvěma faktory.

Urgentní Inkontinence
Urgentní Inkontinence (nadměrně aktivní močový měchýř, nestabilita svěrače) se vyskytuje v případech, kdy měchýř evidentně kontrahuje (stahuje se) buď spontánně, nebo následně, kdy pacient se snaží zabránit vyměšování moče.

Ve většině případů urgentní Inkontinence se nenaleznou důvodné příčiny a proto je často užíván termín „idiopathix detrusor instability".

Slabé ovládání močového měchýře (jako v případě dítěte) může být příčinou nestability svěracího svalu v životě muže nebo ženy s celoživotním symptomem, nebo nesprávně zvládnutých návyků vyprazdňování, které se mohou objevit v pozdějším veku.

Benigní prostatická hyperplasie (BPH)
Benigní prostatická hyperplasie (BPH) je běžnou podmínkou, postihující až jednu třetinu mužů ve věku nad 50 let, a její výskyt roste s každou přibývají dekádou.

Fekální Inkontinence
Fekální Inkontinence je nedobrovolné nebo nevhodné/nepatřičné vylučování stolice.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz