Podrobné informace

Fixační kalhotky určené k bezpečné fixaci vložných plen a vložek. Používají se v kombinaci s vložkami TENA. Jemné, elastické okraje zajišťují pohodlí a jistotu.

Informace o produktu

Výrobce: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.
Značka: TENA
Kód výrobku: 46890
Kód EAN: 7310791025865
Držitel rozhodnutí: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.

Výrobky TENA jsou vytvořeny tak, aby zabránily prosakování a pohlcovaly pach s použitím speciálního systému "Odour ControlTM".

Typy Inkontinence
Některé z následujících klasifikací značí, že s inkontinencí je možno se setkat v mnoha různých druzích, v závislosti na jejich fyzikálním původu. Nicméně je třeba inkontinenci považovat vždy za symptom nemocí nebo neschopností, nikoliv však za nemoc samu.

Stresová Inkontinence
Inkontinence ze stresu se objevuje tehdy, kdy tlak močového měchýře překročí maximum tlaku močí při chybějící (nedostatečné) činnosti svěracího svalu.

Tento stav může být způsoben jedním z následujících tří vzájemně souvisejících faktorů:
Prvý je ztráta podpory urethra a krčku močového měchýře, způsobující hypermobilitu těchto struktur vedoucí ke stresové inkontinenci, protože krček měchýře je fyzicky stlačován. Druhým faktorem, je vnitřní, vlastní slabost sphinsteru, která může vést k stresové inkonontinenci zaviněné selhání sphinsteru, a to i přesto, že tento je řádně podepřen. Třetím faktorem je neurologické poškození dna pelvis (pánve), močového měchýře a močovodu. Toto poškození může být v přímé souvislosti s výše citovanými dvěma faktory.

Urgentní Inkontinence
Urgentní Inkontinence (nadměrně aktivní močový měchýř, nestabilita svěrače) se vyskytuje v případech, kdy měchýř evidentně kontrahuje (stahuje se) buď spontánně, nebo následně, kdy pacient se snaží zabránit vyměšování moče.

Ve většině případů urgentní Inkontinence se nenaleznou důvodné příčiny a proto je často užíván termín „idiopathix detrusor instability".

Slabé ovládání močového měchýře (jako v případě dítěte) může být příčinou nestability svěracího svalu v životě muže nebo ženy s celoživotním symptomem, nebo nesprávně zvládnutých návyků vyprazdňování, které se mohou objevit v pozdějším veku.

Benigní prostatická hyperplasie (BPH)
Benigní prostatická hyperplasie (BPH) je běžnou podmínkou, postihující až jednu třetinu mužů ve věku nad 50 let, a její výskyt roste s každou přibývají dekádou.

Fekální Inkontinence
Fekální Inkontinence je nedobrovolné nebo nevhodné/nepatřičné vylučování stolice.

Recenze (1)

Recenze produktu Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 0 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

0 %

Nemela jsem zkusenost, kalhotky mi nevyhovuji, asi budu potrebovat vzorek, abych si produkt vyzkousela.

  • Spatne jsem odhadla velikost, moje chyba

Diskuze

Diskuze k produktu Fixační kalhotky TENA Fix Small 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze