Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Inkontinenční pomůcky » Fixační kalhotky » Inkontinenční kalhotky natahovací

Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Kód výrobku: 83592
Prodyšné plenkové kalhotky pro trvalý únik moči. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce + podložka.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Prodyšné plenkové kalhotky pro trvalý únik moči. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce + podložka.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 83592
Kód EAN: 4049500632041
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
MoliCare nyní poskytují uživatelům jedinečnou výhodu - jsou prodyšné. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun Čerstvého vzduchu k pokožce. Ta je díky cirkulaci vzduchu zdravější a pacienti se cítí mnohem lépe.

MoliCare mají nová pružná lepitka. Tím se snáze přizpůsobí jakékoli postavě a oproti pevným lepítkům jsou znatelně poddajnější při pohybu. Dávají pacientům pocit vetší volnosti a spokojenosti.

Další novou výhodou MoliCare jsou anatomicky tvarované vnitřní pásky, jež lépe chrání proti postrannímu vytékáni a absorpční plocha je tím zvětšená o 14%.

MoliCarem Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Elastická fólie zajistí pevné, a přitom šetrné obemknutí těla. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny.

MoliCare Super
Plenkové kalhotky pro nejtěžši stupeň inkontinence. Oproti MoliCare mají zvýšenou savost. Jsou určeny pro noční použiti.
Pří těžké inkontinenci moči nebo stolice a také u pacientů, kteří vyžadují zvýšený stupeň péče nebo u pacientů obzvláště neklidných. Díky špičkovým vlastnostem poskytuje inkontinentním maximální stupeň bezpečí.

MOLINEA:
Podložky pod nemocné se savým jádrem zvrstev buničiny.

Charakteristika:
Nepropustná, neklouzavá vnější fólie; savé jádro z vrstev buničiny; celoplošné překryti netkaným textilem i přes okraje fólie; po celém obvodu uzavřená.

Použití:
Jako přímá podložka pod inkontinentní pacienty nebo jako dodatečná ochrana lůžka. MoliNea E a L jsou pro nízkou savost ideální jako doplněk k jiným jednorázovým absorpčním pomůckám nebo jako ochrana lůžka pro pacienty s dekubity, ulceracemi nebo ekzémovými změnami na kůži vyžadujícími aplikaci mastí a roztoků.

MoliNea Plus je určena pro střední inkontinenci, při níž činí ztráta moči cca 100-200 ml za 4 hodiny.
MoliNea Plus Dje určena protěžkou inkontinenci, při níž činí ztráta moči cca200-300 ml.

Dávkování
Pro každodenní použiti.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Recenze

Recenze produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Diskuze

Diskuze k produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám