Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea
Prodyšné plenkové kalhotky pro trvalý únik moči. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce +...Více informací
Kód výrobku: 83592
Cena s DPH: 184 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Inkontinenční kalhotky Molicare Large 10 ks + podložka Molinea

Užití
MoliCare nyní poskytují uživatelům jedinečnou výhodu - jsou prodyšné. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun Čerstvého vzduchu k pokožce. Ta je díky cirkulaci vzduchu zdravější a pacienti se cítí mnohem lépe.

MoliCare mají nová pružná lepitka. Tím se snáze přizpůsobí jakékoli postavě a oproti pevným lepítkům jsou znatelně poddajnější při pohybu. Dávají pacientům pocit vetší volnosti a spokojenosti.

Další novou výhodou MoliCare jsou anatomicky tvarované vnitřní pásky, jež lépe chrání proti postrannímu vytékáni a absorpční plocha je tím zvětšená o 14%.

MoliCarem Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Elastická fólie zajistí pevné, a přitom šetrné obemknutí těla. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny.

MoliCare Super
Plenkové kalhotky pro nejtěžši stupeň inkontinence. Oproti MoliCare mají zvýšenou savost. Jsou určeny pro noční použiti.
Pří těžké inkontinenci moči nebo stolice a také u pacientů, kteří vyžadují zvýšený stupeň péče nebo u pacientů obzvláště neklidných. Díky špičkovým vlastnostem poskytuje inkontinentním maximální stupeň bezpečí.

MOLINEA:
Podložky pod nemocné se savým jádrem zvrstev buničiny.

Charakteristika:
Nepropustná, neklouzavá vnější fólie; savé jádro z vrstev buničiny; celoplošné překryti netkaným textilem i přes okraje fólie; po celém obvodu uzavřená.

Použití:
Jako přímá podložka pod inkontinentní pacienty nebo jako dodatečná ochrana lůžka. MoliNea E a L jsou pro nízkou savost ideální jako doplněk k jiným jednorázovým absorpčním pomůckám nebo jako ochrana lůžka pro pacienty s dekubity, ulceracemi nebo ekzémovými změnami na kůži vyžadujícími aplikaci mastí a roztoků.

MoliNea Plus je určena pro střední inkontinenci, při níž činí ztráta moči cca 100-200 ml za 4 hodiny.
MoliNea Plus Dje určena protěžkou inkontinenci, při níž činí ztráta moči cca200-300 ml.

Dávkování
Pro každodenní použiti.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz