Podrobné informace

Plenkové kalhotky pro nejtěžší stupeň inkontinence, pro noční použití. Kalhotky mají elastická lepítka, anatomické tvarování a savost 1980 ml.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 103969
Kód EAN: 4049500343008
Kód SÚKL: B70991
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
Prodyšné zalepovací kalhotky MoliCare jsou spolehlivým řešením problémů s těžkým únikem moči. Skutečně prodyšný materiál zabraňuje vzniku kožních onemocnění. Díky elastickým lepítkám se přizpůsobí jakékoliv postavě a jsou znatelně poddajnější při pohybu. Anatomicky tvarované vnitřní pásky chrání proti postrannímu protékání. Praktický indikátor vlhkosti upozorní včas na potřebu výměny.

Plenkové kalhotky jsou na povrchu stále suché díky 3-vrstvému savému jádru. Povrchová vrstva Dry Plus Vlíes moč ihned odvede z povrchu. Superabsorbent SAP přemění tekutinu na gel a zabraňuje tak jejímu pronikáni zpět. Navic má schopnost rozmisťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře - gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Speciální látka CyDex účinně neutralizuje zápach.

Plenkové kalhotky MoliCare Super jsou pro nejtěžší stupeň inkontinence. Oproti MoliCare mají zvýšenou savost. Jsou určeny pro noční použiti.

Použití: Při těžké inkontinenci moči nebo stolíce a také u pacientů, kteří vyžadují zvýšený stupeň péče nebo u pacientů obzvláště neklidných. Díky špičkovým vlastnostem poskytuje inkontinentnim maximální stupeň bezpečí.

Recenze

Recenze produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Classic Super Small 30ks

Diskuze

Diskuze k produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Classic Super Small 30ks

Přidat nový příspěvek do diskuze