Podrobné informace

U tohoto produktu nelze využít osobní odběr.

Plenkové kalhotky pro nejtěžší stupeň inkontinence, pro noční použití. Kalhotky mají elastická lepítka, anatomické tvarování a savost 3020 ml.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 103967
Kód EAN: 4049500342643
Kód SÚKL: B70993
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
Prodyšné zalepovací kalhotky MoliCare jsou spolehlivým řešením problémů s těžkým únikem moči. Skutečně prodyšný materiál zabraňuje vzniku kožních onemocnění. Díky elastickým lepítkám se přizpůsobí jakékoliv postavě a jsou znatelně poddajnější při pohybu. Anatomicky tvarované vnitřní pásky chrání proti postrannímu protékání Praktický indikátor vlhkostí upozorní včas na potřebu výměny.

Plenkové kalhotky jsou na povrchu stále suché díky 3-vrstvému savému jádru. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies moč ihned odvede z povrchu. Superabsorbent SAP přemění tekutinu na gel a zabraňuje tak jejímu pronikáni zpět. Navíc má schopnost rozmisťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře - gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využivána efektivněji. Speciální látka CyDex účinně neutralizuje zápach.

Plenkové kalhotky MoliCare Super jsou pro nejtěžší stupeň inkontinence Oproti MoliCare maji zvýšenou savost. Jsou určeny pro noční použití.

Použití: Při těžké mkontinenci moči nebo stolice a také u pacientů, kteří vyžadují zvýšený stupeň péče nebo u pacientů obzvláště neklidných. Díky špičkovým vlastnostem poskytuje inkontinentnim maximální stupeň bezpečí.

Recenze (1)

Recenze produktu MOLICARE Classic Super Large Inkontinenční kalhotky 30 kusů

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu MOLICARE Classic Super Large Inkontinenční kalhotky 30 kusů

Přidat nový příspěvek do diskuze