Podrobné informace

Savé pomůcky k zajištění úniku moči pro I. a II. stupeň inkontinence. Pružné, síťované fixační kalhotky velikosti L, elastické pro vložení pleny. 

Informace o produktu

Výrobce: BAMBO-HYGIENIC A.S.
Značka: ABRI
Kód výrobku: 46864
Kód EAN: 5703538030147
Držitel rozhodnutí: BAMBO-HYGIENIC A.S.

Užití

Pružné fixační kalhotky síťované s dokonalou elasticitou pro zajištění vložných plen ABRI SAN a ABRI LET. Mají opakované použití a perou se při 60 °C. / Rozměry L/ 90 - 140 cm 

Složení: polyester a elastan.

Inkontinence

Inkontinencí moči je označován stav, při němž člověk není schopen sám vědomě regulovat odchod moči. Samovolný únik moči z močové trubice může postihovat jak děti, tak muže i ženy, a to v jakémkoli věku. Ač by se mohlo zdát, že tato porucha ztěžuje život převážně starším lidem, opak je pravdou. Nekontrolovaným únikem moči trpí převážně ženy v produktivním věku. Statistiky hovoří o tom, že například stresovou inkontinencí trpí asi 20 % žen ve věku kolem 45 let.

Dánská firma ABENA A/S byla založena v roce 1980 pod původním názvem BAMBO, aby doplnila skupinu SAEKKO Group výrobou dětských plenkových kalhotek, pomůcek pro inkontinentní a širokým sortimentem hygienických výrobků. Dnes zahrnují výrobní závody ABENA A/S Dánsko, ABENA GmbH Německo a také vedlejší závody Frantex SA poblíž Paříže. Výrobní zařízení společnosti ABENA patří mezi nejnovější a nejpokročilejší v Evropě s neustále vynakládanými investicemi zaměřenými jak na dosažení maximálního pohodlí uživatele, tak i na zvyšování ochrany životního prostředí.

Recenze (7)

Recenze produktu ABRI Inkontinenční fixační kalhotky 5 ks

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 72 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (5)

100 %

(3) (4)

40 %

(3) (4)

40 %

Pro mě k ničemu, vel.do 140cm přes boky, já mám 110, ale přes stehna je neobleču. Větší by mi zase plandaly v pase a přes boky.

(3) (6)

100 %

(4) (3)

100 %

(4) (5)

20 %

Kupovala jsem premrstenou velikost, abych si byla jista, ze se do nich vejdu (pas i zadek mam mnohem min nez je hranice). Bohuzel mi nebyly pres stehna :( :)

(6) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ABRI Inkontinenční fixační kalhotky 5 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze