Podrobné informace

Imedeen vědecké řešení pro vaši pleť

Informace o produktu

Výrobce: FERROSAN A/S, SOEBORG
Značka: IMEDEEN
Produktová řada: Imedeen Expression Line Control
Kód výrobku: 45857
Kód EAN: 5700666012014
Držitel rozhodnutí: FERROSAN A/S, SOEBORG

Kompletní péče o pokožku, zevnitř i na povrchu
Kosmetická řada Imedeen Expression Line Control byla navržena pro doplnění a posílení účinků tablet Imedeen®. Tablety Imedeen® působí uvnitř kůže proti vlivu času po přibližně 2 až 3 měsíčním užívání. Kosmetika Imedeen Expression Line Control působí proti mimickým vráskám s okamžitým vyhlazujícím a omlazujícím účinkem. Denní užívání tablet Imedeen® a ranní a večerní aplikace kosmetické řady Imedeen Expression Line Control, nejmodernější kombinace péče o pokožku, zajistí optimální ochranu proti viditelným i uvnitř kůže skrytým známkám stárnutí. Vědecká studie prokázala, že Imedeen Expression Line Control Sérum posiluje účinky tablet Imedeen Time Perfection. Vhodné pro všechny typy pleti.

Imedeen Expresion Line Control Serum
Výjimečně osvěžující hydratační sérum jemné konzistence, pro okamžité a viditelné vypnutí pleti. Poskytuje vysoce efektivní ochranu proti viditelným – i neviditelným – projevům stárnutí pokožky. Každodenní aplikace pokožku okamžitě vzpruží, takže bude na pohled i dotek hladší, vláčnější a svěžejší. Sérum používejte na pokožku obličeje a dekoltu – budˇsamotné nebo jako základ pod krémy Expresion Line Control Day Care a Night Care.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Imedeen Expresion Line Control Day Care
Skutečně účinný krém proti stárnutí pleti, s výjimečně jemnou konzistencí, pro denní péči o pokožku. Okamžitě se vstřebává a zanechává pleť na dotek hladkou a měkkou. Vhodný jako podklad pod líčení. Každodenní aplikace zlepšuje strukturu pleti, pokožku zpevňuje, zvláčňuje a dodává jí zářivého vzhledu.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Imedeen Expresion Line Control Night Care
Bohatý, vysoce koncentrovaný krém, určený k revitalizaci pleti v noci, kdy kožní buňky nejcitlivěji reagují na ošetření. Osahuje účinné látky, které uvolňují napětí obličejových svalů a vyhlazují pleť. Ráno pleť vypadá mladě a odpočatě.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Imedeen Expresion Line Control Eye Care
Tento krém je učen pro péči o jemné partie pleti v okolí očí. Krém s ultra jemnou texturou má několik účinků: brání vysoušení pleti, odstraňuje známky stresu a osvěžuje unavenou pleť. Vyhlazuje jemné vrásky kolem očí a potlačuje opuchlost v jemných partiích kolem očí. Obsahuje světlo odrážející látky, skrývající jemné „nedostatky“ pleti. Pleť ošetřená tímto krémem působí měkkým a hladkým dojmem.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Recenze

Recenze produktu Imedeen Expression Line Control malá sada

Diskuze

Diskuze k produktu Imedeen Expression Line Control malá sada

Přidat nový příspěvek do diskuze