Podrobné informace

Program na odstranění a prevenci pigmentových skvrn.Jejich vznik souvisí s věkem, přecitlivělostí pokožky na sluneční záření, s užíváním některých léků, kosmetických přípravků a parfémů.

Informace o produktu

Výrobce: Merck spol.s r.o.
Značka: IKLEN
Kód výrobku: 7761
Kód EAN: 3401376976659
Držitel rozhodnutí: Merck spol.s r.o.

Program iklen® – program na odstranění a prevenci pigmentových skvrn.
Celosvětově patentovaná novinka obsahující účinnou látku RUCINOL®.

Pigmentové skvrny na pokožce jsou způsobeny nadměrnou tvorbou látky melanin. Jejich vznik souvisí s věkem, přecitlivělostí pokožky na sluneční záření, s užíváním některých léků, kosmetických přípravků a parfémů. Díky dvojímu zesílenému mechanizmu účinku RUCINOL® redukuje tvorbu melaninu v kožních buňkách. Tím nejen odstraňuje pigmentové skvrny, ale zabraňuje i vzniku nových skvrn.

iklen® krém – každodenní péče
iklen® depigmentační krém obohacený hydratačními látkami umožňuje účinné udržování výsledků dosažených přípravkem iklen® sérum, brání vzniku skvrn nových a současně výrazně hydratuje pokožku.

Použití:
iklen® depigmentační krém nanášejte jemně každý den na místa s nadměrnou pigmentací. iklen® krém je možno používat samostatně nebo jako doplněk k přípravku iklen® sérum pro prevenci vzniku nových skvrn. V takovém případě nanášejte ráno iklen® sérum a večer iklen® krém.

Během pobytu na slunci se k programu iklen®doporučuje používat prostředky pro účinnou ochranu před UV zářením, v závislosti na typu pokožky a délce pobytu na slunci.

Více informací naleznete na: www.iklen.cz

Recenze

Recenze produktu Iklen krém 30ml + poštovné zadarmo

Diskuze

Diskuze k produktu Iklen krém 30ml + poštovné zadarmo

Přidat nový příspěvek do diskuze