Podrobné informace

Šampon proti lupům.

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: ICHTYO
Kód výrobku: 6449
Kód EAN: 8594009621455
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.

Hlavní příčinou vzniku a rozvoje lupů je porušení rovnováhy mikrobiální flóry pokožky hlavy, následované zpravidla nadprodukcí mazu a svěděním. Ichthyol působí několika mechanismy proti příčinám a nepříjemným důsledkům zvýšené lupovitosti. Hlavními efekty jsou omezení nadbytečné produkce mazu a výrazné snížení svědění pokožky hlavy nebo jiných částí těla, působí však i proti baktériím a plísním.
Šampon s ichthyolem je účinný i jako podpůrný prostředek při lupénce (psoriasis) pokožky hlavy. Obsahuje složky olivového a kokosového oleje a močovinu, které zabraňují vysoušení pokožky. Je dobře tolerován i při dlouhodobém používání.
Použití: přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy a masírujte pokožku vlasové části hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit několik minut. Poté vlasy a pokožku důkladně opláchněte. Pro dosažení optimálního účinku je třeba aplikovat šampon s ichthyolem 2 – 3 x týdně po dobu asi 4 až 6 týdnů. Po této době je vhodné pro prevenci opětovného vzniku lupů pravidelné používání šamponu s ichthyolem 1 x týdně.

Recenze (2)

Recenze produktu DR.MULLER Ichtyo Care šampon 3% 100 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 50 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

60 %

(0) (0)

40 %

Jeden z mála šampónů s dehtem na trhu. Chtěla jsem vyzkoušet, mám zkušenosti s Polytarem, ale tento mu nesahá ani po kotníky.

Diskuze

Diskuze k produktu DR.MULLER Ichtyo Care šampon 3% 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze