Podrobné informace

Čistící hydrogel s 20 % chloridu Sodného. Hypergel se vyrábí z 20% roztoku chloridu sodného v gelové podobě. Obsahuje chlorid sodný, vodu a xanthanovou gumu.Hypergel® účinně odstraní suchou nekrotickou tkáň a upravuje ji tak na prostředí vhodné pro přirozené hojení ran.

Informace o produktu

Výrobce: Mölnlycke Health Care s.r.o.
Značka: HYPERGEL
Kód výrobku: 30523
Kód EAN: 8594064360252
Držitel rozhodnutí: Mölnlycke Health Care s.r.o.

Čistící hydrogel s 20 % chloridu Sodného. Vysoká koncentrace chloridu sodného efektivně hydratuje a rozpouští nekrotickou tkáň.

Použít Hypergel na suchou nekrotickou tkáň, ale ne na okolní zdravou kůži. Vysoká koncentrace chloridu sodného gel účinně hydratuje a podporuje přirozený debridement nekrotické tkáně.

Hypergel® účinně odstraní suchou nekrotickou tkáň a upravuje ji tak na prostředí vhodné pro přirozené hojení ran.

Možnosti použití: Hypergel je určen pro změkčování a odstraňování suché nekrotické tkáně.

Jak Hypergel působí: Naneste Hypergel na suchou nekrotickou tkáň, ale nikoliv na okolní zdravou pokožku. Gel s vysokou koncentrací chloridu sodného účinně hydratuje nekrotickou tkáň a podporuje její přirozené odstranění. Prostředí pro hojivý proces se optimalizuje po odstranění nekrotické tkáně.

Provedení: Hypergel se vyrábí z 20% roztoku chloridu sodného v gelové podobě. Obsahuje chlorid sodný, vodu a xanthanovou gumu.

Sortiment
Hypergel se dodává v 5g a 15g tubách.

Recenze

Recenze produktu Hypergel gel.ster.20%NaCl 15g 5ks 361500

Diskuze

Diskuze k produktu Hypergel gel.ster.20%NaCl 15g 5ks 361500

Přidat nový příspěvek do diskuze