Oblíbené položky

Hylo-Lasop 10 ml - diskuze

Kód výrobku: 113384
Sterilní oční kapky bez fosfátů. Pro zvlhčení povrchu oka, například v souvislosti s operačními zákroky na oku. Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Hylo-Lasop 10 ml

Sterilní oční kapky bez fosfátů. Pro zvlhčení povrchu oka, například v souvislosti s operačními zákroky na oku. Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček.

Informace o produktu

Výrobce: URSAPHARM S.R.O.
Značka: HYLO-LASOP
Kód výrobku: 113384
Kód EAN: 4031626710734
Držitel rozhodnutí: URSAPHARM S.R.O.

Účinky
HYLO-LASOP obsahuje hyaluronát sodný, přirozenou látku, která se nachází v oku, ale také v jiných částech těla. Tato látka na povrchu oka vytváří rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který odolává odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Oči jsou dlouhodobě zásobovány stabilním zvlhčujícím filmem a tak jsou chráněny před podrážděním. Po operačních zákrocích na oku nebo po poraněních na oku může být vlastní sekrece slz redukována.

Regenerace povrchových tkání oka však vyžaduje setrvalé a dostatečné zvlhčování. Používáním přípravku HYLO-LASOP budou rohovka a spojivka dlouho a vytrvale zásobovány vlhkostí, takže fyziologické hojení může optimálně probíhat. Vzhledem k tomu, že HYLO-LASOP neobsahuje žádnou konzervační přísadu, je všeobecně výborně snášen. Navíc neobsahuje fosfáty - tím je zamezeno možným komplikacím s tvorbou usazenin na rohovce.

Dávkování
Počet denních dávek přípravku HYLO-LASOP je individuální - záleží na úsudku a/nebo doporučení Vašeho očního lékaře. Obvykle se používá 3krát denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze přípravek HYLO-LASOP používat častěji. Pokud byste měl/a HYLO-LASOP používat častěji (více než 10x denně), nechte si vyšetřit oči od svého očního lékaře. HYLO-LASOP je vhodný pro dlouhodobé používání, přesto byste se měl/a při dlouhotrvajících obtížích rovněž zeptat na radu svého očního lékaře.

Složení
Hyaluronát sodný, chlorid sodný, citrátový pufr, sorbitol, voda

Recenze

Recenze produktu Hylo-Lasop 10 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Hylo-Lasop 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám