Podrobné informace

Zelenina s rýží a kuřecím masem. Od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Masozeleninový příkrm pro děti.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Produktová řada:
Kód výrobku: 74060
Kód EAN: 4031244700117
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Příprava
Při otevírání musí víčko klapnout. Dané množství ohřejte ve vodní lázni, zamíchejte a vyzkoušejte teplotu (37°C). V mikrovlnné troubě - sundejte víčko a otevřenou skleničku přikryjte. Po ohřátí důkladně promíchejte a vyzkoušejte teplotu. Znovu neohřívat. Neohřátý zbytek uchovejte v ledničce při 7°C a spotřebujte do příštího dne. Před dalším použitím promíchejte. Nepoužívejte kovovou lžičku - můžete poškodit skleničku! Pro krmení používejte plastovou lžičku (doporučenou pro kojence). Skladujte při pokojové teplotě.

Jistota zdravého vývoje
Tento výrobek obsahuje vybrané BIO složky z kontrolovaných ekologických oblastí. Naše znalosti, staré více jak 55 let, ve výrobě dětské výživy a přísná kontrola zpracování, garantují Vám a Vašemu dítěti výrobek nejvyšší BIO kvality. Bez přídavku mléčné bílkoviny. Bez zahušťovadel. Bez lepku. Se sníženým obsahem sodíku. Bez umělých barviv a konzervárnu. Přísná kontrola surovin.

Složení
49% zelenina (karotka, hrách, brambory, rajčatové pyré.cibule), voda, 19% vařená rýže, 8% vařené kuřecí maso, slunečnicový olej, jodizovaná sůl z kontrolovaných biologických oblasti, DE-013-EKO kontrol

Recenze

Recenze produktu Humana zelenina s rýží + kuřetem 190 g

Diskuze

Diskuze k produktu Humana zelenina s rýží + kuřetem 190 g

Přidat nový příspěvek do diskuze