Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Mléka pro děti » Počáteční mléka pro děti

Humana 1 Extra počáteční výživa 300g

Kód výrobku: 98529

100 % 1 recenze

Vhodné pro výživu kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k přikrmování, pokud množství mateřského mléka není dostačující.

Více informací

Produkt již není určen k prodeji na českém trhu

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Humana 1 Extra počáteční výživa 300g

Vhodné pro výživu kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k přikrmování, pokud množství mateřského mléka není dostačující.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: EXTRA
Kód výrobku: 98529
Kód EAN: 4031244777416
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
 • Počáteční kojenecká výživa

 • od narození

 • pro delší pocit nasycení

 • ideální při problémech s kojením

 • ideálně navazuje na kojení

 • chutná a dobře stravitelná

 • pouze s mléčným cukrem

 • přirozené

Vhodné pro výživu kojenců od narození, nejsou-li kojeni, a také k přikrmování, pokud množství mateřského mléka není dostačující. Dobře snášená výživa, obsahuje všechny důležité živiny. Bez sacharózy. S upraveným obsahem bílkovin. Obohaceno železem. Přirozeně bezlepkové.

Důležité upozornění:
Kojení je nejlepší výživou pro Vaše miminko. Jestliže chcete použít sušenou kojeneckou výživu, informujte se u Vašeho dětského lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti dětské výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Při podávání počáteční kojenecké výživy je třeba používat savičku na mléko velikosti 1 s úzkým otvorem, aby Vaše miminko pomalu sálo, jako při kojení. Příliš rychlé pití vede k současnému polykání vzduchu, a tím ke zvýšenému říhání event. bolení bříška.

Použití

 • HUMANA 1 Extra počáteční mléčná kojenecká výživa obsahuje všechny živiny a látky důležité pro život v potřebném množství. Může být podávána od narození:

 • jako jediná výživa, pokud nemůžete kojit

 • k přikrmování, pokud mateřské nestačí

HUMANA 1 Extra počáteční mléčná kojenecká výživa je svým složením velice přizpůsobena mateřskému mléku. Je adaptovaná obsahem i složením bílkovin. Pro značnou podobnost s mateřským mlékem doporučujeme tímto výrobkem krmit dítě do sytosti, tedy tak často a tolik, kolik Vaše miminko vyžaduje. Když už Humana 1 Extra nedostačuje k nasycení, je možné bez problémů přejít po ukončeném 4.měsíci na Humana 2 pokračovací kojeneckou výživu. Také tento druh je obsahem bílkovin přizpůsoben. Proto je dobře snášen a ulehčí miminku přechod z jednoho druhu výživy na druhý.V důsledku přísady vysoce kvalitního a lehce stravitelného škrobu je i tato výživa dobře sytící, a proto Vaše miminko může klidně v noci spát. Dodržujte, prosím, při přípravě přesně návod k použití a užívejte pouze přiloženou odměrku. Pro zdraví kojenců je důležité dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Při ohřívání v mikrovlnné troubě láhev silně protřepejte a teplotu přesně přezkoušejte, jinak vzniká nebezpečí opaření.Výživu připravujte vždy čerstvou a její přebytky neuchovávejte.

Příprava
Láhev, savičku a kroužek před použitím vyčistěte a po několik minut vyvařte. Potřebné množství vody vhodné pro kojence převařte a zchlaďte asi na 50°C. Případně ohřejte HUMANA Baby vodu na 50°C. Nalejte do lahve asi 2/3 potřebného množství vody. Odměrku Humana, přiloženou k výrobku , naplňte volně až po okraj a hřbetem nože shrňte přebytek prášku do hladka. Odměřené množství prášku nasypte do lahve. Láhev uzavřete a ihned silně protřepejte po dobu 15-20 sekund v šikmé poloze. Potom přidejte zbytek vody a láhev znovu silně protřepejte. Otevřete láhev a upevněte savičku. Ověřte, zda obsah má teplotu vhodnou k pití(37°C). Uvedené hodnoty podléhají kolísání obvyklému při použití přírodních surovin.

Složení(na 100g prášku):
odstředěné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné tuky, škrob, maltodextrin, laktóza,emulgátor: sojový lecitin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, calciumorthofosfát, citronan sodný, Směs vitamínů ( vitamín C, Niacin, kyselina pantotenová, vitamín E, vitamín A, vitamín B 1, vitamín B 6, vitamín B 2, kyselina listová, vitamín K, Biotin, vitamín D 3, vitamín B 12), citronan draselný, uhličitan hořečnatý, Taurin, L-fenylalanin, L-tyrosin, mléčnan železitý, L-tryptofan, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran zinečnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, selenat sodný.

Recenze (1)

Recenze produktu Humana 1 Extra počáteční výživa 300g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

super na noc, mimi spí opravdu celou noc

Diskuze

Diskuze k produktu Humana 1 Extra počáteční výživa 300g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Eva M.

100 % 16/06/2011

super na noc, mimi spí opravdu celou noc

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám