Podrobné informace

efekt symbolizuje oddání se přirozené smyslnosti

Informace o produktu

Výrobce: P&G BEAUTE
Značka: HUGO BOSS
Kód výrobku: 46926
Kód EAN: 737052013374
Držitel rozhodnutí: P&G BEAUTE

Značka Hugo Boss však na vavřínech neusíná a nadále tvoří velmi moderní vůně. Špičkou však pravděpodobně doposud zůstává Boss No. 6 z roku 1998. Vůně, která svůj úspěch (jedna z pěti nejprodávanějších mužských vůní) téměř zaspala. Reklamní kampaň při uvedení nebyla příliš silná a tak se kombinace cedru se zvláštním podtónem hřebíčku a mechu, dotvořená jablkem, bergamotovou silicí a skořicí stávala u spotřebitelů oblíbenou poněkud pomaleji, než by si zasloužila. Nakonec však právem zvítězila a stala se synonymem úspěšného moderního evropského muže. Stejně jako celá současná produkce značky Hugo Boss.

Boss Intense je vůní nového způsobu svádění. Boss Intense představuje rafinované spojení hřejivých kořenitých tónů s bohatými, ženskými květinovými nótami vanilkové orchideje a turecké růže. Vše je zahaleno do smyslnosti vonných pryskyřic, vzácných dřev a tónů ambry a pižma.

Vůně je mimořádně vyvážená — jemná ale robustní v intenzivních nótách Srdce, které věrně reflektují vnitřní sílu a eleganci Boss Intense. Celkový efekt symbolizuje oddání se přirozené smyslnosti.

Složení

Hlava: koření, exotický kumquart, akord O2

Srdce: jasmín, vanilková orchidea, turecká růže

Základ: styrač, mysorské santalové dřevo, pačuli, pižmo, ambra

Recenze

Recenze produktu Hugo Boss Intense Deo Rollon 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu Hugo Boss Intense Deo Rollon 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze