Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Hračky pro psy Hračky pro zvířata do vody

Hračky pro zvířata do vody

Hračky pro zvířata do vody by měly patřit k povinnému vybavení každé psí domácnosti. Jsou vhodné pro všechny zvířecí milovníky vody. Představují optimální zdroj zábavy pro krásné letní dny.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Hračky pro zvířata do vody - detailní popis

Hračky pro psy Vám pomůžou vybudovat si vztah a posílit důvěru mezi Vámi a Vašim psím miláčkem. Psi jsou velmi společenská zvířata a potřebují každý den fyzickou a duševní aktivitu.

Lékárna.cz nabízí hračky do vody pro zvířata, kteří milují vodu.

Na Lékárna.cz naleznete:

  • plovací míčky a míče se šňůrkou - je to hračka, kterou si vy a váš mazlíček zamilujete! Míčky jsou lehké, měkké a pružné, dobře plavou a je vidět v trávě.
  • plovací kosti a činky - aktivní hračka pro psy, extra odolná guma.
  • plovací kroužky a rybky - dentální hračka, která je vyrobena ze speciální gumy, která je o 30% lehčí než běžně používaná guma. Tento materiál je netoxický, odolný a velmi pružný.
  • plovací disk - hračka pro psy s vůní vanilky. O 30% lehčí než guma, plave na vodě!

Doplňkové zboží

Naše pestrá nabídka krmiva pro psy obsahuje ucelený sortiment, ze kterého si můžete také vybrat např. kapsičky a paštiky, vitamíny, hračky, kosmetiku pro psy a další. Jako odměna za spolupráci při výcviku udělá vašemu pejskovi jistě radost pamlsek pro psy.

TIP! Obzvláště bazén pro psy poskytne obrovské množství zábavy při horkých letních dnech.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka