Podrobné informace

Přináší úlevu, osvěžení, pohodu svalům i pohybovému aparátu, zejména po nadměrné zátěži.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: HIPPOCASTANUM
Kód výrobku: 113503
Kód EAN: 7640119230825
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Přináší úlevu, osvěžení, pohodu svalům i pohybovému aparátu, zejména po nadměrné zátěži. Chladivá fytoemulze kaštanu koňského je založena na dlouhodobých zkušenostech s využitím léčivých rostlin při problémech pohybového aparátu, při péči o namáhané svalstvo a kloubní partie. Vybrané přírodní látky podporují přirozené obranné mechanismy organismu, prokrvení, uplatňují svůj protizánětlivý a bolest tišící účinek, stimulují posilování cévních stěn.

Při jakých obtížích je vhodné Fytoemulzi kaštanu koňského chladivou používat?

  • při masáži míst postižených bolestivostí kloubů, svalů ale i k použití na celé tělo
  • ulevuje i při použití na nohy se zhoršeným prokrvením, se sklonem k tvorbě křečových žil, či jen po námaze a dlouhém stání
  • příznivě působí na pokožku, kterou osvěžuje a podporuje její regeneraci.

Zajímá vás složení, způsob použití a další informace?

Složení: Menthol, Aqua, Propylene Glycol , Aesculus Hippocastanum, Paraffinum Liq., Glycerin, Cetearylalkohol, Caprylic, Glycerylstearate, Humulus Lupulus extr., Rosmarinus extr., Hamamelis extr., Equisetum extr., Citrus peel extr., Centella Asiatica extr., Pinus Sylvestris extr. Menthol, Alcohol denat, Aloe, Methylparaben, Propylparaben.

Způsob použití: Aplikovat masáží na potřebná místa. Upozornění: Jen na vnější použití. Zabránit vniknutí do očí. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladování: Skladuje se na suchém místě při teplotě 10 – 25 C.

Recenze

Recenze produktu Hippocastanum chladivá fytoemulze 500 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Hippocastanum chladivá fytoemulze 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze