Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Kojenecká mléka » Pokračovací kojenecká mléka

HiPP Combiotik 3 Junior 4x 600 g

Kód výrobku: 443106

Batolecí mléko od 1 roku ke snídani, do musli, k večeři nebo k pití v průběhu dne.

 

Více informací

Produkt je dočasně nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

Podrobné informace HiPP Combiotik 3 Junior 4x 600 g

Je vhodný od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje důležité živiny, které jsou zásadní pro správný růst dítěte. S obsahem železa a vitaminu D, který podporuje vstřebávání vápníku, a tím i zdravý růst kostí.

Aktivní složky    

  • Vitamín D je jediný vitamín, který naše tělo dokáže produkovat kůží. Aby se však vytvořil vitamín D, musí být naše kůže vystavena slunečnímu záření. To není ale vždy jednoduché - zejména v zimních měsících.
  • Probiotika přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství.
  • Praebiotika galaktooligosacha­ridy GOS získané z laktózy.
  • Omega-3 mastné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) – jsou důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst vašeho dítěte.
  • Vitamíny A, C, D přispívají k podpoře imunity.
  • Jód přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy.
  • Bílkovina obsah bílkoviny odpovídá potřebám a věku dítěte.
  • Vitamín B2 přispívá ke správné funkci energetického metabolismu.

Složení produktu   

Odstředěné mléko, rostlinné oleje (palmový olej*, řepkový olej, slunečnicový olej), laktóza, galaktooligosachri­dy z laktózy, draselné soli kyseliny citrónové, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, vitamín C, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum¹), vitamín A, vitamín E, vitamín B2, jodičnan draselný, biotin, vitamín D, vitamín B12.

*z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
¹Lactobacillus fermentum CECT5716 bez lepku
bez geneticky modifikovaných surovin

Doporučené dávkování a použití

Lze podávat dle potřeby, jako mateřské mléko. Na 170 ml výživy použijte 150 ml převařené pitné vody a pět odměrek HiPP 3 JUNIOR Combiotik. Přesné dávkování vzhledem k věku dítěte je uvedeno na obalu.

Důležitá upozornění

Není určeno pro děti do neukončeného 12. měsíce věku. Kojení je pro kojence nejlepší. Potravina pro zvláštní výživu. Výrobek používejte na základě doporučení osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Balení obsahuje 4 x 600 g.

Informace o produktu

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Značka: HIPP
Produktová řada: HIPP kojenecká mléka
Kód výrobku: 443106
Kód EAN: 4062300295575
Držitel rozhodnutí: Hipp Czech s.r.o.

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

Recenze HiPP Combiotik 3 Junior 4x 600 g

Diskuze

Diskuze HiPP Combiotik 3 Junior 4x 600 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám