Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská výživa » Kaše pro děti » Mléčné kaše pro děti

Himmeltau - instant. dětská krupičná kaše 500 g hroznový cukr - recenze

Kód výrobku: 45385
Obilné kaše tvoří jeden z pokrmů smíšené kojenecké stravy, tedy výživy určené pro druhý půlrok života. V tomto období jsou obilné kaše hlavním zdrojem rostlinných sacharidů.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Himmeltau - instant. dětská krupičná kaše 500 g hroznový cukr

Obilné kaše tvoří jeden z pokrmů smíšené kojenecké stravy, tedy výživy určené pro druhý půlrok života. V tomto období jsou obilné kaše hlavním zdrojem rostlinných sacharidů.

Informace o produktu

Výrobce: MARESI
Značka: HIMMELTAU
Kód výrobku: 45385
Kód EAN: 9002600333084
Držitel rozhodnutí: MARESI

Obilné kaše tvoří jeden z pokrmů smíšené kojenecké stravy, tedy výživy určené pro druhý půlrok života. V tomto období jsou obilné kaše hlavním zdrojem rostlinných sacharidů. Kaše je současně jídlem s nejvyšší kalorickou hustotou (množstvím kalorií na 100 ml pokrmu) v kojeneckém jídelníčku. Tradiční krupicové kaše byly nahrazovány instantními, jejichž významnou výhodou je standardizace složení. Poskytují přesný přehled, kolik energie pokrm obsahuje, kolik má živin, vitamínů či stopových prvků.

Kaše obsahující lepek lze podávat až po dovršení 6 měsíců věku.

Dalším důležitým hlediskem je, zda kaše obsahuje mléko či nikoli.

U zdravého dítěte je jedno, zda použijete kaši bezmléčnou a přidáte do ní mléko, nebo kaši mléčnou a naředíte ji vodou. Pokud však má dítě tzv. hypoalergenní stravu, je nutno použít kaši bezmléčnou a místo mléka použít k jejímu naředění hypoalergenní náhražku mléka. Podobně to platí i pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka, eventuelně s jinou vážnou chorobou, která vyžaduje podávání speciální náhrady mléka. V těchto případech bezmléčnou kaši nařeďte speciální náhražkou mléka.

Mezi bezmléčnými kašemi najdete nově na našem trhu i kaše Himmeltau.

Tato osvědčená rakouská značka nabízí u nás 3 příchuti: vanilku, hroznový cukr a včelí med.

Všechny kaše obsahují lepek, jsou tedy vhodné pro děti starší 6 měsíců věku. Neobsahují sacharosu, což má význam v prevenci zubního kazu, neobsahují barviva ani konzervační látky. Významný je obsah vitamínu B1 (thiaminu), který je velmi důležitý pro látkovou přeměnu, pro správnou funkci nervů a pomáhá odstraňovat olovo z organismu. Jeho nedostatek v mírné formě může způsobovat únavu, dráždivost, nechutenství, zácpu, polyneuritis (zánět nervů), nespavost. Těžký nedostatek vitamínu B1 pak vede k onemocnění "beri-beri". Kaše Himmeltau obsahují až dvojnásobné množství vitamínu B1 ve srovnání s jinými kašemi na našem trhu.

Kaši Himmeltau je možno ředit mlékem, kojeneckým mlékem (formulí) či speciálním dietetikem. Lze ji připravit buď řídkou do kojenecké láhve nebo hustou pro podávání lžičkou. Srozumitelný a jednoduchý návod k přípravě najdete na krabici. Výrazná, ale přitom jemná a vyvážená chuť bude vyhovovat kojencům, přiláká a zaujme i starší členy rodiny.

Kdo nevěří, ať vyzkouší. Nebude zklamán!

Recenze

Recenze produktu Himmeltau - instant. dětská krupičná kaše 500 g hroznový cukr

Diskuze

Diskuze k produktu Himmeltau - instant. dětská krupičná kaše 500 g hroznový cukr

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám