Podrobné informace

Hero Baby Lactum 3 je určeno pro výživu kojenců od ukončeného 8. měsíce do 3 let věku dítěte jako součást smíšené stravy. Hero Baby Lactum 3 spojuje nejnovější poznatky z oblasti výživy a zaručuje správný přísun živin, které dítě v tomto věku potřebuje. Hero Baby Lactum 3 obsahuje jak probiotika, tak prebiotika. Spojením těchto dvou látek vznikají tzv. synbiotika, která mají významné synbiotické účinky.

Informace o produktu

Značka: Hero
Kód výrobku: 75327
Kód EAN: 8592084400934
Zvyšují vzájemné působení prebiotik i probiotik, která prodlužují přežívání zdravé střevní mikroflóry a omezují růst škodlivých bakterií.

Výsledkem je pozitivní vliv na zdraví dítěte:

  • Posiluje přirozenou obranyschopnost dítěte

  • Chrání trávicí systém dítěte

  • Napomáhá vstřebávání vápníku, hořčíku a železa

  • Usnadňuje trávení

  • Immunity Optimum

Probiotika: jsou živé bifidobakterie ve vitálním stavu, které jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry dítěte a podporují správné fungování trávicího systému.

Prebiotika: (FOS a GOS) mají pozitivní účinky, protože jsou zdrojem výživy bifidobakterií přítomných ve střevě dítěte. Prebiotika tak napomáhají optimalizaci metabolických procesů a přispívají k rozvoji zdravé střevní mikroflóry.

Nukleotidy: látky, které posilují imunitní systém kojenců, podporují vývoj zažívacího ústrojí a vstřebávání železa. Nukleotidy tvoří základní stavební jednotky DNA a RNA, a jsou tak nezbytné pro všechny biologické pochody v dětském organismu.

Obohaceno o LCP tuky
LCP - polyenové mastné kyseliny s dlouhým řetězcem. Mají významný vliv na zdravý vývoj jedince. Podílejí se na vývoji nervového systému a mozku a ovlivňují rozvoj smyslových a poznávacích funkcí dítěte a jeho psychomotorický vývoj.

Důležité upozornění:
Kojení je pro kojence a novorozence nejlepší výživou. Než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se se svým dětským lékařem. Hero Baby Lactum 3 není určeno pro výživu kojenců během prvních čtyř měsíců jako náhrada mateřského mléka. Pro zdraví kojenců je důležité pečlivé dodržování návodu k přípravě a uvedených doporučení. Určeno pro zvláštní výživu - potravina pro pokračovací kojeneckou výživu.

Recenze

Recenze produktu HERO BABY Lactum3 800 g

Diskuze

Diskuze k produktu HERO BABY Lactum3 800 g

Přidat nový příspěvek do diskuze