Podrobné informace

Průduškový bylinný čaj je vyvážená čajová směs, která se pije hlavně v období zvýšeného výskytu chorob horních cest dýchacích.

Informace o produktu

Výrobce: HERBATA
Značka: HERBATA
Kód výrobku: 1050
Kód EAN: 8594015481128
Držitel rozhodnutí: HERBATA

Použití
Průduškový bylinný čaj je vyvážená čajová směs, která se pije hlavně v období zvýšeného výskytu chorob horních cest dýchacích.

Dávkování
1 polévková lžíce směsi se přelije 1/4 l vařící vody, nechá se asi 15 minut vyluhovat a scedí se. Pro dospělé dvakrát denně jeden šálek připravený z jedné lžíce bylinné směsi. Pro děti od 3 let jedenkrát za den jeden šálek.

Účinky
Černý bez dobře rozpouští hleny a zklidňuje zanícenou sliznici, sléz podporuje lepší odkašláváni při zánětech horních cest dýchacích a při průduškových katarech, proskurník je vhodný při nemocech plic a průdušek - při kašli, černém kašli, bronchiálním astmatu, tlumí kašel a usnadňuje odkašlávání. Podběl se používá při zánětech horních cest dýchacích k lepšímu odkašlávání a k potlačení zánětů, divizna se používá jako podpůrný prostředek při onemocněni horních cest dýchacích z nachlazení.

Kontraindikace
Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Složení
Černý bez květ, slez maurský květ a list, proskurník kořen a list, oman kořen, podběl list, yzop nať a divizna květ

Recenze (4)

Recenze produktu Herbata Rozkvetlá louka 50g průduškový čaj

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (5)

100 %

(5) (3)

100 %

(3) (4)

100 %

Používáme již delší dobu a jsme plně spokojeni. Děti jej sami vyžadují, když pociťují problémy z nachlazení. Dáváme i preventivně. Doporučujeme běžně klientům (homeopatie a fyzioterapie a masáže).

  • Velmi účinný
  • Dětem chutná

(3) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Herbata Rozkvetlá louka 50g průduškový čaj

Přidat nový příspěvek do diskuze