Podrobné informace

K včasné detekci možného těhotenství.

Informace o produktu

Výrobce: AXIOM GMBH, AM JAHNPLATZ 5, BURSTADT
Značka: HBF
Kód výrobku: 1671
Kód EAN: 8594002951054
Držitel rozhodnutí: AXIOM GMBH, AM JAHNPLATZ 5, BURSTADT

K včasné detekci možného těhotenství při vynechání periody. Test je určen k rychlému a orientačnímu stanovení gravidity.

Těhotenské testy AXIOM® hCG jsou určeny k rychlému a specifickému určení počínajícího těhotenství. Jsou založeny na imunodiagnostickém stanovení lidského choriogonadotropinu (hCG) v moči.

Hladina hCG v moči se pohybuje od 10 - 30 mIU/ml ve 2. týdnu těhotenství a roste až na hodnoty přes 200.000 mU/ml. Proto bylo stanovení hCG zvoleno jako optimální, vysoce citlivá metoda kontroly těhotenství. Podle mezinárodních doporučení (WHO 3.IS 75/537) je jako limit pro spolehlivé zjištění počínajícího těhotenství stanovena hodnota 25 mIU/ml, které je dosahováno 7 - 10 dní po koncepci.

Těhotenské testy AXIOM® hCG tyto požadavky dokonale splňují a zaručují zachycení hCG již první den při vynechání periody - citlivost testu je od 25 mIU/ml. Pro stanovení těchto hraničních hodnot se obvykle doporučuje používat k testování první ranní moč, test AXIOM® hCG však umožňuje provést zkoušku z moči i kdykoliv během dne.

Recenze

Recenze produktu HBF Těhotenský test Axiom Plus hCG 1ks

Diskuze

Diskuze k produktu HBF Těhotenský test Axiom Plus hCG 1ks

Přidat nový příspěvek do diskuze