Podrobné informace

Popis produktu naleznete v detailu.

Informace o produktu

Výrobce: HERBACOS-BOFARMA S.R.O.
Značka: HBF
Produktová řada:
Kód výrobku: 7955
Kód EAN: 8594002951948
Držitel rozhodnutí: HERBACOS-BOFARMA S.R.O.

Vysoce účinná pasta se zvýšeným obsahem bílého ichthamolu, vhodná k péči o pokožku celého těla. Zvýšená koncentrace bílého ichthamolu zaručuje vysokou účinnost a maximální regeneraci pokožky.

Unikátní řada produktů s bílým ichthamolem, určena především pro dermatologicky problematickou pleť. Bílý ichthamol příznivě ovlivňuje procesy v pokožce postižené atopickým ekzémem, psoriázou (lupenkou), ichtyosou, periorální a seborrhoickou dermatitidou a různými typy mykóz. Má protizánětlivé, protisvědivé a antiseptické účinky, zvyšuje kožní prokrvení. Dobře působí i při přecitlivělosti na běžné kosmetické přípravky. Zanechává pokožku pružnou a vláčnou, podporuje regeneraci kožních buněk. Stimuluje a optimalizuje stav pokožky, udržuje ji svěží a v dobrém stavu a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy. Doporučováno používat nejméně 14 dní.

Všechny přípravky I-care jsou klinicky testovány a bez parfemace.

Recenze

Recenze produktu HBF I-care Pasta s bílým ichtham.5% 100ml

Diskuze (1)

Diskuze k produktu HBF I-care Pasta s bílým ichtham.5% 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (1) (0) 16/06/2006

Jana N. - Atopický ekzém je pryč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doporučuji všem s atopickým ekzémem.Dcera ho má od malička.Vyzkoušely jsme snad všechny krémy od těch nejdražších,ale až tento nám skutečně pomohl.Po třítýdenním používání téměř žádné stopy po ekzému!!!Mažeme pravidelně i preventivně jednou denně na noc po sprchování,ráno opláchneme vlažnou vodou a kůži promastíme ( krém trochu vysušuje) modrou indulonou.Výsledek je nad mé očekávání. Vyzkoušejte… Více

Vstoupit do diskuze