Podrobné informace

Zlatí medvídci - nejznámější, nejzdravější a nejoblíbenější z gumových medvídků, jsou vyráběni z želatiny přírodního původu.

Informace o produktu

Výrobce: HARIBO CZ s.r.o.
Značka: HARIBO
Kód výrobku: 83324
Kód EAN: 3333333333333
Držitel rozhodnutí: HARIBO CZ s.r.o.

Zlatí medvídci jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Nejinak je tomu i u přídatných látek. Pod čísly E 901 a E 903 se skrývají vosky přírodního původu - vosk včelí a vosk karnaubský. „Zlatí medvídci" tedy obsahují přídatné látky, které se běžně vyskytují v přírodě a jsou též často přidávány do nejrůznějších potravin, např. ojínění švestek je způsobeno voskem, včelí vosk je též ve stopovém množství obsažen i v medu. Karnaubský a včelí vosk je při výrobě „Zlatých medvídků" používán k jejich leštění a tyto vosky jsou v cukrovinkách přítomny pouze ve stopovém množství. Použití včelího a karnaubského vosku je v želatinových medvídcích HARIBO zcela bezpečné.

Kromě toho „Zlatí medvídci" neobsahují tuk ani cholesterol, proto je můžeme bez obav konzumovat i při nízkotukové a nízkocholesterolové dietě.

Želatinoví medvídci HARIBO jsou z kvalitní potravinářské želatiny, která se vyrábí z vepřových kůží. Jsou tedy stejným zdrojem bílkovin pro stavbu kolagenu jako například sulc, huspenina nebo tlačenka.

Recenze (1)

Recenze produktu HARIBO Zlatý medvídek Box 800 g 100x Mini sáčky 8 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HARIBO Zlatý medvídek Box 800 g 100x Mini sáčky 8 g

Přidat nový příspěvek do diskuze