Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Hračky pro psy Gumové hračky a kousadla

Gumové hračky a kousadla

Jsou velmi odolné, barevné, skáčou, občas pískají a psi je zbožňují!

Gumové hračky a kousadla - detailní popis

Jsou velmi odolné, barevné, skáčou, občas pískají a psi je zbožňují! Řeč je o gumových hračkách pro psy. A důvodů, proč jsou stále tak oblíbené je ještě více. Gumové hračky pro psy jsou lehké, omyvatelné, zdravotně nezávadné a za rozumnou cenu. Skákající gumový míček aktivuje přirozený lovecký pud, gumová rybka dentální čistí chrup a dogfriesbee zlepšuje fyzickou kondici domácích mazlíčků. A mohli bychom ve výčtu pokračovat. Gumové hračky pro psy
a hračky pro kočky zkrátka existují v mnoha provedeních, tvarech a barvách a záleží jen na vás, kterou z nich pro svého zvířecího kamaráda vyberete. 

Široký výběr gumových hraček a kousadel naleznete na Lékárna.cz

Vybírat můžete podle materílu, ze kterého jsou hračky vyrobené: dřevěné, gumové, latexové

Na Lékárna.cz si můžete vybrat od značek: BECOTHINGSSUM-PLASTTRIXIEKARLIE FLAMINGOBEEZTEESRUFFWEARTOMMI

Doplňkové zboží

  • Plyšové hračky pro psy - Možná namítnete, proč shánět plyšové hračky pro zvíře, když doma jich je po dětech plno. Problém je v tom, že plyšové hračky určené dětem, nejsou zdaleka tak odolné, jako plyšové hračky pro zvířata.
  • Píštalky na psy - Píšťalky na psy jsou nedílnou součástí jejich výcviku. Nejčastěji se používají při výcviku loveckých a sportovních plemen, ale stále častěji je začínají používat i majitelé domácích psů. 
  • Házedla - Tato osvědčená hračka pro psy nikdy nezklame. Psi běhání za míčkem milují a pokud pořídíte i nějaký míček pro psa s přetahovadlem nebo otvorem na pamlsek, uvidíte, že se od něj nebude chtít odtrhnout.
  • Přetahovadla - Ať už je váš pes spíše klidnější povahy nebo naopak velmi aktivní, oba milují to samé – hru na přetahovanou.
  • Aktivní hračky pro psy - Nechte své domácí mazlíčky přemýšlet, objevovat a hrát si. Interaktivní hračky pro psy jsou k tomu ideálními pomůckami. Zabaví vašeho mazlíčka, procvičí jeho smysly a instinkty.
  • Dentální hračky pro zvířata - Začíná mít váš pejsek problémy se zuby a nechce si je od vás nechat čistit? V tomto případě mohou být vhodným řešením dentální hračky pro psy
  • Hračky pro zvířata do vody - Hračky pro zvířata do vody by měly patřit k povinnému vybavení každé psí domácnosti. Jsou vhodné pro všechny zvířecí milovníky vody. Představují optimální zdroj zábavy pro krásné letní dny.

TIP! Jak pečujete o své domácí mazlíčky? Máte doma arzenál šampónů, přípravků na odvšivení, kartáče pro péči o srst a třeba nůžky na drápky? Pokud vám něco z toho chybí, určitě to najdete v naší nabídce. Takže ať už svoje zvířátka připravujete na výstavu, nebo mu jen rádi dopřejete pořádnou péči, měli byste mít vždycky všechno po ruce.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka