Podrobné informace

Toaletní voda. Průzračná květinová vůně Envy inspirovaná vůní vinného kvítku, která dokonale vystihuje moderní styl značky Gucci. Třpytivá zeleň, průzračnost a úžasná svůdnost.

Informace o produktu

Výrobce: GUCCI
Značka: GUCCI
Kód výrobku: 81800
Kód EAN: 766124023409
Držitel rozhodnutí: GUCCI

Flakon zasazený v obalu ve tvaru kostky vzbuzuje dojem rozhalené pánské košile, která skrývá něco zakázaného a slastně smyslného. Gucci vytvořilo nenapodobitelnou pánskou vůni, která jde za hranice světa parfémů, a stává se vyjádřením značky Gucci. Je to dřevitá orientální vůně evokující smyslnou vůni mužské kůže. S touto vůní se ocitnete ve světě čistých forem, naléhavé touhy a luxusu. Smyslný a rafinovaný koncept je svědectvím o příchodu nové vize mužnosti. Envy For Men je určen pro muže výjimečného standardu. 

Hlava: anýz, koriandr, kardamon, zázvor, muškátový oříšek
Srdce: ambra, pižmo, opoponax, kadidlo
Základ: cedrové dřevo, santalové dřevo

Toaletní voda

Průzračná květinová vůně Envy inspirovaná vůní vinného kvítku, která dokonale vystihuje moderní styl značky Gucci. Třpytivá zeleň, průzračnost a úžasná svůdnost. Envy je prvním parfémem dámské řady, která zosobňuje aktuálnost bez hranic a všemi oslavovaný Gucciho styl. Envy je květinová zelená vůně, jejímž středobodem je konvalinka. Envy voní konvalinkově, lehce citrusově a hodně, hodně zeleně. Zajímavá svěže květinová alternativa pro ženy, které nerady bonbonky.

Recenze

Recenze produktu Gucci Envy Toaletní voda 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Gucci Envy Toaletní voda 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze