Podrobné informace

Výživná tyčinka se sníženým obsahem energie, určená ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Obsahuje všechny výživné látky, které naše tělo potřebuje a je ideální svačinou v období, kdy se snažíme váhu snížit, čí si ji pečlivěji kontrolujeme.

Informace o produktu

Výrobce: DR.STANĚK
Značka: GUARETA
Produktová řada: guareta tyčinky
Kód výrobku: 197205
Kód EAN: 8594033650247
Držitel rozhodnutí: DR.STANĚK

Užití
Guareta výživná tyčinka se sníženým obsahem energie, určená ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Obsahuje všechny výživné látky, které naše tělo potřebuje a je ideální svačinou v období, kdy se snažíme váhu snížit, či si ji pečlivěji kontrolujeme. Obsahuje základní látky ve vhodném poměru a neobsahuje nadbytek sacharidů a tuků. Potřeba bílkovin je kryta kvalitní mléčnou bílkovinou s vysokou využitelností. Obsahuje vlákninu glukomanan, která příznivě ovlivňuje trávící pochody a děje látkové výměny jíž v několikanásobně menším množství, než ostatní vlákniny. Guareta výživná tyčinka je výživově kompletní, a proto obsahuje i potřebné množství stopových prvků, vitamínů a minerálních látek. Je vhodným výrobkem pro všechny typy redukčních režimů i celou řadu speciálních diet při onemocněních trávicího ústrojí.

Dávkování
1-2 tyčinky za den. Vypijte nejméně 200ml vody s každou tyčinkou.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
Výrobky Guareta jsou určeny ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti. Jsou určeny k úplně či částečné náhradě běžných pokrmů nebo k doplnění denního příjmu rozpustné vlákniny. Guareta tyčinky zajišťují dostatečný příjem rozpustné vlákniny v dostatečném dávkováni a v různých formách.

Složení
Mléčný bílkovinný koncentrát, glukózový sirup, poleva z rostlinného tuku, fruktózový sirup, sorbitolový sirup, jogurtový prášek, kakaové máslo, koncentrát minerálních látek, oligofruktózový sirup, světlicový olej, inulin, celulóza, polydextróza, aroma, glukomanan, pektin, aroma, L-cystin, L-karnitin, vitamínový koncentrát.

Recenze (7)

Recenze produktu GUARETA tyčinka s příchutí broskev 44g

Recenze od 7 uživatelů s celkovým hodnocením 86 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

80 %

(3) (5)

100 %

i když cena není příznivá, vyplatí se to jednou za čas koupit než kupovat tyčinky nahraženou chemií, které vyděly čokoládu z vlaku.

  • Má plno minerálních prvků (zdravá tyčinka bez chemie)
  • Chutove dobrá
  • cena není příznivá

(4) (3)

100 %

(5) (1)

20 %

(2) (4)

100 %

skvělá chuť a zasytí

(3) (4)

100 %

používám ji jako svačinu když není čas,zasytí-doporučuji k dietám

  • zasytí

(3) (3)

100 %

V případě omezování příjmu jídla doporučuji.

  • Je to chutné a zasytí.

Diskuze

Diskuze k produktu GUARETA tyčinka s příchutí broskev 44g

Přidat nový příspěvek do diskuze