Varianty
Opálená pokožka a současně také zdravá a dobře vypadající – to se nemusí vylučovat. Přípravek obsahuje beta-karoten a zinek jako antioxidant.
Plně funkční zboží, jehož obal je pomačkaný či roztržený.
Produkt je dočasně nedostupný
Termín distribuce je neznámý
Podobné produkty od stejného výrobce
Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!
Výživová složka | V 1 kapsli % RVH | |
Beta-karoten (odpovídá vitaminu A) |
6 mg (500 µg) |
* (62,5) |
Biotin | 50 µg | 100 |
Zinek | 5 mg | 50 |
Měsíček lékařský – extrakt z nati 4:1 | 5 mg | * |
1-2 kapsle denně.
Není určeno dětem do 3 let a těhotným ženám. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Při pobytu na slunci vždy používejte krémy s ochranným faktorem. Přípravek nenahrazuje zevní ochranu. Uchovávejte při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.
90 + 45 kapslí
Nic výjimečného jsem nepozorovala. Brala jsem ho ale krátce. Nyní začínám užívat znovu. Pevně věřím že budu mít krásnou snedou pokožku.
zaujalo ma zloženie produktu
Tento produkt mám poprvé, tak je brzy na hodnocení
Dobrá zkušenost
Již více let každé jaro začínám užívat tento produkt. Určitě doporučuji dalším zájemcům,nic nepotěší víc než pochvala od kamarádky ,že máte zdravé vlasy a hezkou pleť.
Zatím nemůžu hodnotit, beru krátce
Abychom vám usnadnili rozhodování, zobrazujeme také recenze tohoto produktu z e-shopu MojaLekáreň.sk, který je slovenskou "sestrou" Lékárna.cz. Věříme, že informační hodnota recenze převáží nad tím, že se při čtení trochu potrápíte se slovenštinou.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.