Podrobné informace

Tělové mléko s extraktem zeleného čaje.

Informace o produktu

Výrobce: 1.SPECIALISTE
Kód výrobku: 64919
Kód EAN: 8595061602475
Držitel rozhodnutí: 1.SPECIALISTE

Užití
Ojedinělý ochranný a regenerační prostředek péče o pokožku celého těla. Toto velmi lehké a snadno vstřebatelné mléko poskytuje velmi významnou ochranu pokožky před účinky volných radikálů, především kyslíkových.

Vysoký obsah polyfenolických sloučenin v zeleném čaji chrání pokožku před "stresovým faktory", jež na pokožku denně působí (přímé i difúzní UV záření, působení superoxidových a nitrozylových radikálů, exhalace, prudké střídáni teplot apod.). Vlivem těchto "stresových faktorů" dochází k aktivaci tělu vlastních destruktivních enzymů (hyaluronidáza, elastáza a kolagenáza), které postupně odbourávají vlastní podkožní struktury. Pokožka ztrácí tonus a je povadlá a vrásčitá.

Extrakt zeleného čaje efektivně a dlouhodobě eliminuje část těchto "stresových faktorů". O blokaci "enzymů stárnutí" se stará přídavek upraveného extraktu z leknínových oddenků. Ochranu před UV zářením poskytuje přírodní kyselina skořicová, jež je složkou v mléce obsaženého vzácného karité (bambucké máslo). Mléko je doplněno o regenerační panthenol, hydratační glycerin a o výživné a zvláčňující bambucké máslo.

Recenze

Recenze produktu Green Tea Gold - body lotion 260 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Green Tea Gold - body lotion 260 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze