Podrobné informace

Hydroactive vitamínový krém k péči o citlivou pokožku okolo očí a úst po 25. roce věku. Vitamínový krém vyhlazuje první vrásky a zpomaluje vznik nových.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Produktová řada:
Kód výrobku: 114493
Kód EAN: 3838980801426
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Účinky
Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí. Vitamínový krém vyhlazuje první vrásky a zpomaluje vznik nových. Směs vybraných vitamínů, drahocenné rostlinné extrakty a oleje uklidňují a pečují o pleť.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Najděte si nejlepší řešení pro svoji pokožku mezi výrobky Green line Hydroactive. Drobné vrásky okolo očí a rtů již nejsou problém. Pomocí jemné a zároveň hloubkové péče důsledně působíme proti stávajícím a i proti vzniku nových vrásek.

Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány. Green line Hydroactive vitamínový koktejl oční gel pro péči o citlivou pokožku v oblasti očí a úst. Pleť hloubkově ošetřuje, hydratuje a uklidňuje, s výtažkem z heřmánku. Uklidňuje a ošetřuje pokožku. Obsahuje též cenný jojobový olej,výtažky z obilných klíčků a vybranou směs vitamínů.

Recenze (1)

Recenze produktu Green Line Hydroactive vitamínový krém na oči+ústa 15ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive vitamínový krém na oči+ústa 15ml

Přidat nový příspěvek do diskuze