Podrobné informace

Hydroactive hydratační denní a noční krém pro ošetření normální pleti. Jojobový olej a přírodní hydratační látky zabezpečují rychlou, dlouhou hydrataci a výživu pleti.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Kód výrobku: 112433
Kód EAN: 3838980801389
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Účinky
Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí. Hydroactive hydratační denní a noční krém pro ošetření normální pleti po 25. roce věku. Jojobový olej a přírodní hydratační látky zabezpečují rychlou, dlouhou hydrataci a výživu pleti.

Normální pleť
Normální pleť se vyznačuje jemnými póry, hladkým povrchem a zdravým vzhledem. K zachování svého optimálního stavu potřebuje pouze dostatečný přísun vlhkosti.

Green line Hydroactive hydratační krém, který můžete aplikovat ráno i večer. Speciální formule poskytuje pleti dostatečný přísun vlhkosti bez pocitu mastnoty. Krém s jojobovým olejem. Pleť dlouhodobě hydratuje, čistí zanesené póry, vyhlazuje vrásky a reguluje pH pokožky. Přidané vitamíny napomáhají zásobení pletí kyslíkem a živinami, podporují obnovu pokožky a zvyšují její pružnost.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Najděte si nejlepší řešení pro svoji pokožku mezi výrobky Green line Hydroactive. Každý výrobek řady Green line Hydroactive obsahuje několik přírodních účinných látek, které svým synergickým spolupůsobením navrací pleti to, co s přibývajícími lety ztrácí: vláčnost, pružnost a vyhlazení. Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Recenze (1)

Recenze produktu Green Line Hydroactive hydr.denní+noční krém 50ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

na jemnou a citlivou pleť velmi vyhovuje

  • tento krém používá dcera každý den a je velmi spokojená

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive hydr.denní+noční krém 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze