Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » G » GOOL

GOOL - značka

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

Počet ks

Produkty této značky

Gool je přípravek určený pro léčbu příznaků osteoartrózy kolene nebo kyčle. Je dodáván ve formě prášku pro přípravu léčivého roztoku. Na následujících řádcích se dozvíte více informací nejenom o přípravku samotném, ale také o nejčastějším onemocnění kloubů – osteoartróze.

Osteoartróza je onemocnění, které v naší pohybové soustavě přežívá mnoho let. První příznaky zhoršené pohyblivosti kloubů je možné pozorovat již okolo dvacátého roku. V padesátém roku života je tímto onemocněním postiženo již okolo 80% populace a toto procento dále roste se zvyšujícím se věkem. Hlavní příčinou jejího vzniku je neschopnost kloubní chrupavky regenerovat. Velkou měrou k této ztrátě obnovovacích funkcí chrupavky přispívají naše dědičné předpoklady, nadváha a nadměrná zátěž kloubů při práci nebo při sportu. Mezi nejčastější projevy tohoto onemocnění řadíme bolest a ztuhlost kloubů. Klouby mohou být bolestivé i v klidovém stádiu.

Prášek Gool obsahuje glukosamin, což je hlavní stavební kámen kloubní chrupavky a pozitivně ovlivňuje děje, které v kloubní chrupavce probíhají. Je určen k léčbě mírného až středního stupně osteoartrózy kolen a kyčlí.

Gool je volně prodejný doplněk stravy, jeho užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Pozorně čtěte příbalové informace.

Více informací

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám