Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

GOOL

Gool je přípravek určený pro léčbu příznaků osteoartrózy kolene nebo kyčle. Je dodáván ve formě prášku pro přípravu léčivého roztoku. Na následujících řádcích se dozvíte více informací nejenom o přípravku samotném, ale také o nejčastějším onemocnění kloubů – osteoartróze.

Osteoartróza je onemocnění, které v naší pohybové soustavě přežívá mnoho let. První příznaky zhoršené pohyblivosti kloubů je možné pozorovat již okolo dvacátého roku. V padesátém roku života je tímto onemocněním postiženo již okolo 80% populace a toto procento dále roste se zvyšujícím se věkem. Hlavní příčinou jejího vzniku je neschopnost kloubní chrupavky regenerovat. Velkou měrou k této ztrátě obnovovacích funkcí chrupavky přispívají naše dědičné předpoklady, nadváha a nadměrná zátěž kloubů při práci nebo při sportu. Mezi nejčastější projevy tohoto onemocnění řadíme bolest a ztuhlost kloubů. Klouby mohou být bolestivé i v klidovém stádiu.

Prášek Gool obsahuje glukosamin, což je hlavní stavební kámen kloubní chrupavky a pozitivně ovlivňuje děje, které v kloubní chrupavce probíhají. Je určen k léčbě mírného až středního stupně osteoartrózy kolen a kyčlí.

Gool je volně prodejný doplněk stravy, jeho užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Pozorně čtěte příbalové informace.

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.