Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

GOOL

Gool je přípravek určený pro léčbu příznaků osteoartrózy kolene nebo kyčle. Je dodáván ve formě prášku pro přípravu léčivého roztoku. Na následujících řádcích se dozvíte více informací nejenom o přípravku samotném, ale také o nejčastějším onemocnění kloubů – osteoartróze.

Osteoartróza je onemocnění, které v naší pohybové soustavě přežívá mnoho let. První příznaky zhoršené pohyblivosti kloubů je možné pozorovat již okolo dvacátého roku. V padesátém roku života je tímto onemocněním postiženo již okolo 80% populace a toto procento dále roste se zvyšujícím se věkem. Hlavní příčinou jejího vzniku je neschopnost kloubní chrupavky regenerovat. Velkou měrou k této ztrátě obnovovacích funkcí chrupavky přispívají naše dědičné předpoklady, nadváha a nadměrná zátěž kloubů při práci nebo při sportu. Mezi nejčastější projevy tohoto onemocnění řadíme bolest a ztuhlost kloubů. Klouby mohou být bolestivé i v klidovém stádiu.

Prášek Gool obsahuje glukosamin, což je hlavní stavební kámen kloubní chrupavky a pozitivně ovlivňuje děje, které v kloubní chrupavce probíhají. Je určen k léčbě mírného až středního stupně osteoartrózy kolen a kyčlí.

Gool je volně prodejný doplněk stravy, jeho užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Pozorně čtěte příbalové informace.

Katalogový výpis | Seznam

GOOL 20SÁČ Prášek pro roztok

GOOL  20SÁČ Prášek pro roztok
Kód:41647

Naše cena:  316 Kč
Běžná cena:  329 Kč

K léčbě příznaků osteoartrózy kolene nebo kyčle mírného až středního stupně.
Dostupnost: do 3 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu