Oblíbené položky

Úvodní strana » Výživa a hubnutí » Nápoje » Džusy, sirupy

Goji šťáva EXTRA EDITION BIO Wolfberry - dárkové balení 2 x 500ml

Kód výrobku: 445058

Goji šťáva v Bio kvalitě je luxusním dárkem pro ty, které milujete, kterým přejete dlouhý život. Nyní navíc v originálním dárkovém balení.

Více informací

499 Kč

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace Goji šťáva EXTRA EDITION BIO Wolfberry - dárkové balení 2 x 500ml

Goji šťáva v Bio kvalitě je luxusním dárkem pro ty, které milujete, kterým přejete dlouhý život. Nyní navíc v originálním dárkovém balení.

Goji šťáva EXTRA EDITION BIO 500 ml Wolfberry

  • je lisovaná ze zralých čerstvých plodů goji, které mají typickou barvu, chuť i vůni čerstvých plodů kustovnice. Při zpracování naší šťávy je kladen obrovský důraz na okamžité zpracování čerstvě sesbíraných plodů a šetrnost při procesu výroby. Jedině tak si naše 100% šťáva zachovává všechny mimořádné vlastnosti goji, takže k získání jejího 1 litru je potřeba 4 kg vybraných a ručně sbíraných plodů kustovnice čínské.
  • je nesycená, bez přidaných barviv, cukrů, umělých sladidel, konzervantů a zahušťovadel, takže je v ní zachováno maximum všech výjimečných látek, které kustovnice čínská obsahuje.
  • je balena v černé lahvi, která je nejen krásná, takže ji můžete použít jako úžasný dárek, ale navíc zabraňuje nežádoucí degradaci jejího obsahu. Protože naše šťáva obsahuje dužinu goji a není doslazována ani ředěna, tak ji musíte před konzumací protřepat a poté ji buď konzumovat přímo, nebo si ji přidávat do dalších nápojů. 
  • velmi pečlivě jsme se věnovali tomu, aby šťáva byla na trh dodávaná v co nejčistější podobě, proto jsme ji podrobili mnoha testům. Při jejím ošetření ochrannou atmosférou bez pasterizace jsme sice zabránili bakteriím a mikroorganizmům v plesnivění, ale nezastavili jsme proces kvašení. Po mnoha bádáních jsme nakonec přistoupili k citlivé pasterizaci, po které zůstává šťáva živá.

Po otevření uchávavat při teplotě do 5°C a spotřebovat do 7 dnů.

Doporučené dávkování

30 ml ráno a 30 ml večer

Obsah

2 x 500 ml

Informace o produktu

Výrobce: WOLFBERRY S.R.O.
Značka: WOLFBERRY
Kód výrobku: 445058
Kód EAN: 8594158032270
Držitel rozhodnutí: WOLFBERRY S.R.O.

Recenze

Recenze Goji šťáva EXTRA EDITION BIO Wolfberry - dárkové balení 2 x 500ml

Diskuze

Diskuze Goji šťáva EXTRA EDITION BIO Wolfberry - dárkové balení 2 x 500ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám