Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » G » GLENMARK

GLENMARK
Věkové skupiny: mladší školák (7-10 let)

Společnost GLENMARK trvale rozšiřuje nejen počet zemí, v nichž prodává své léky, ale také počet zemí, v nichž své léky též vyrábí. V roce 2007 společnost GLENMARK Pharmaceuticals koupila přes devadesát procent akcií tuzemské farmaceutické společnosti Medicamenta, a ta změnila svou obchodní firmu na Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. se sídly v Praze a Bratislavě.

Společnost GLENMARK přesunula do Vysokého Mýta významný objem své výroby, přičemž ve Vysokém Mýtě se realizuje výroba a finální balení řady léků doplňků stravy pro celý region Evropské unie. Pohyb a prodej léků v Evropské unii je velmi přísně kontrolován a regulační orgány EU kladou přísné požadavky na kvalitu a bezpečnost léků v EU prodávaných. Proto je důležité zdůraznit, že součástí závodu Glenmark Vysoké Mýto je i pracoviště „Quality assurance“, které garantuje chemickou a mikrobiologickou kvalitu veškeré produkce podle požadavků Evropské unie.

GLENMARK
Mladší školák (7-10 let)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám