Podrobné informace

Maximální účinnost od Garnier proti zvýšenému pocení při sportu, stresu a horku.

Informace o produktu

Výrobce: GARNIER
Značka: GARNIER
Kód výrobku: 239826
Kód EAN: 3600540792396
Držitel rozhodnutí: GARNIER

Action Control: Maximální účinnost od Garnier proti zvýšenému pocení při sportu, stresu a horku. Prokázaná účinnost za extrémních podmínek po dobu 48 hodin. S pečující a dlouhotrvající vůní.

První minerální deodoranty od Garnier

„Ty nejlepší deodoranty, které jsme kdy vyzkoušely!“
To tvrdí 89 % dotazovaných žen z České a Slovenské republiky, které měly možnost během týdenního testu deodoranty Garnier Mineral používat. Tento vynikající výsledek přiměl značku Garnier ke garanci vrácení peněz každému, kdo by nebyl s deodoranty Mineral spokojen!

Garnier: Vaše volba. Každou vteřinu si koupíte jeden.
Kosmetická značka Garnier, která potvrzuje prvenství nejprodávanější pleťové kosmetiky na trhu (každý čtvrtý koupený krém je Garnier), vstupuje konečně do nové kategorie, kde navíc využije svoji vysokou expertízu v péči o pokožku těla.

Garnier Mineral
Deodoranty Garnier Mineral jsou obohacené o aktivní minerál, který zvyšuje účinnost deodorantu, aniž by blokoval póry. Efektivně regulují pocení, pleť přitom však může volně dýchat.

První minerální deodoranty od Garnier s unikátním antiperspiračním účinkem nabízejí nepřetržitou 48hodinovou ochranu a neustálou svěžest. Pokožka volně dýchá a zůstává příjemně suchá, hebká a zdravá. Deodoranty neobsahují alkohol, takže nedráždí pleť. Jsou dermatologicky testované.

Blahodárné minerály
Přírodní síla minerálů je člověku známá od nepaměti. Už v prehistorických dobách se naši předkové před lovem či bojem preventivně potírali práškem z drcených minerálů a tím předcházeli infekcím způsobenými zraněními. Ve starověkém Egyptě se královny potíraly minerálním práškem, čímž dodávaly tělu i duchu sílu, čistotu a neodolatelnou krásu.

Dnes se minerály staly trendem a kromě léčiv a kosmetických přípravků se používají v čističkách vody a dezinfekcích. Značka Garnier jako první použila tuto blahodárnou a čistící sílu v antiperspirantech Garnier Mineral a boří tak veškeré hranice deodorační účinnosti. Bez toho, aniž by blokoval póry, zaručí Garnier Mineral čisté a příjemně suché podpaží po dobu 48 hodin!

Složení
Tělesný pach vzniká zejména tak, že mikroflóra (bakterie, enzymy) na povrchu pokožky rozkládá normálně nezapáchající pot na páchnoucí látky, například kyselinu máselnou.

V deodorantech obsažený patentovaný aktivní minerál Pidolate-de-Zinc™, který má čisticí a antiseptické účinky, eliminuje tuto mikroflóru a tím i tělesný pach a tak dodává antiperspirantům Garnier Mineral unikátní deodorační účinnost po dobu 48 hodin. Volně dýchající pokožka je hebká a zklidněná.

Tři varianty: řešení pro každého
Garnier Mineral jsou k dispozici ve všech třech klasických variantách. Bez ohledu na to, jestli dáváte přednost spreji, roll-onu a nebo pevnému deodorantu, vyberete si.

Recenze (1)

Recenze produktu GARNIER mineral roll on 50ml action control

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (2)

100 %

opravdu zabírá, vyhovuje, příjemná vůně.

  • výborný

Diskuze

Diskuze k produktu GARNIER mineral roll on 50ml action control

Přidat nový příspěvek do diskuze