Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » G » GABA

GABA

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Forma výrobku

Jednotkové množství

 • Gaba zelený čaj Organic syp.100g

  Gaba zelený čaj Organic syp.100g

  Akce

  skladem do 24 hodin

  Výroba Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi. Účinky Gama-aminobutyrická kyselina je bezproteinová aminokyselina, která má mnoho různých účinků, například dokáže snižovat krevní tlak, zabránit křečím, dysforii či arytmii a reguluje tvorbu hormonů. Vezmeme-li ji jako medikament, lze ji použít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk, nebo také může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice, následků zranění hlavy či ateromu cerebrálních artérií, jako jsou bolesti hlavy, hučení v uších či stavy zmatenosti. Dnes je jasné, že využití těchto zdraví prospívajících funkcí čaje s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny ve farmakologii je především důležité pro snížení krevního tlaku, snížení cholesterolu a rozkládání alkoholu v krevním oběhu. Dávkování 5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.

  239 Kč -20% 298 Kč

 • Gaba černý čaj Organic 100g

  2 dny

  Černý čaj s vysokým obsahem gamma-aminobutyrové kyseliny (zkratka GABA) je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anaerobní úpravy, sterilizace, svinutí, sušení a fermentace, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má až 20x větší obsah GABA, než obyčejný černý čaj a navíc se tento čaj během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi. Příprava: 5-7 g v konvičce o obsahu 0,6 l zalít horkou vodou. Po 10 - 15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít přes sítko do šálků. Toto množství čaje vystačí k přípravě 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého z následujících nálevů podle chuti. Gamma - aminomáselná kyselina je neproteinová aminokyselina, která má mnoho různých účinků, například dokáže snižovat krevní tlak, hladinu tuku v krvi, zabránit křečím, dysforii či arytmii a reguluje tvorbu hormonů. Vezmeme-li ji jako medikament, lze ji použít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk, nebo také může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice, následků zranění hlavy či ateromu cerebrálních artérií, jako jsou bolesti hlavy, hučení v uších či stavy zmatenosti. Složení. 100% černý čaj.

  239 Kč -14% 279 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám