Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » F » FRAIS MONDE

FRAIS MONDE

Dopřejte své pleti termální lázně!

FRAIS MONDE je značka výjimečné italské kosmetiky s dlouholetou rodinnou tradicí. Na trh přináší luxusní termální kosmetiku a přírodní dekorativní kosmetiku pečující o pleť. FRAIS MONDE respektuje přírodu a zdraví, své výrobky netestuje na zvířatech a vyhýbá se používání GMO plodin. FRAIS MONDE je unikátní díky využívání termální sirné vody, která má blahodárné účinky na všechny typy pleti. Termální voda má unikátní složení, které je dokonalým dílem přírody.

FRAIS MONDE termální léčivá kosmetika, která díky své kvalitě získala hned několik certifikací, včetně certifikátu Ministerstva zdravotnictví v Itálii, které uznalo léčebné vlastnosti termální vody z Repole a potvrdilo možnost jejího využití v dermatologii a kosmetice.

FRAIS MONDE obdivuje zdraví, krásu a přirozenost, proto své produkty komponuje z darů přírody: termální vody, minerálních solí, přírodních extraktů a olejů, termálního jílu a vůní.

FRAIS MONDE

Produktové řady

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám