Podrobné informace

Protiplísňový a protibaktericidní prací prostředek.

Informace o produktu

Výrobce: PROREO PHARMA AG
Značka: FONGEX
Produktová řada:
Kód výrobku: 45108
Kód EAN: 7640109110021
Držitel rozhodnutí: PROREO PHARMA AG

Fongex - Protiplísňový a protibaktericidní prací prostředek

  • eliminuje zárodky plísní
  • zabraňuje recidivám
  • působí baktericidně

V průběhu plísňových kožních onemocnění dochází též ke kontaminaci prádla (ponožky, spodní prádlo) plísňovými zárodky. Protože moderní tkaniny nelze vyvářet, zůstávají zárodky plísní při normálním pracím programu (30°- 60°C) nadále v textiliích a jestli pereme kontaminované prádlo dohromady s ostatním prádlem, rozšíří se i tam. Pokud nedojde k zahubení plísňových zárodků, zůstává i po úspěšném vyléčení kožního onemocnění riziko opakované nákazy. Proto je důležité ošetřit v průběhu terapie i postižené textilie. Fongex je nově vyvinutý speciální prací prostředek se širokým spektrem (anti-fungicidních účinných látek). Na rozdíl od běžných pracích prostředků Fongex eliminuje plísně a bakterie v prádle a zabraňuje tak recidivám.

Upozornění:
V zájmu úspěšné a rychlé léčby plísňových kožních onemocnění se doporučuje používat Fongex již od prvního výskytu onemocnění. Po vymizení vnějších známek onemocnění pokožky je třeba používat Fongex na praní ještě dva týdny, aby došlo k úplnému zahubení plísňových zárodků.

Fongex je vhodný jak na ruční praní, tak i na praní v pračce a lze ho použít i na praní choulostivých tkanin. Oživuje tkaninu a dodává jí příjemnou vůni. Fongex je dobře snášen pokožkou a v přírodě dochází k jeho úplnému biologickému odbourání.

Recenze (1)

Recenze produktu Fongex 200 ml protiplísňový prací prostředek

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (9)

80 %

Doporučen a doporučujiSpokojenJe dražší

  • účinnýpoužití bez neg. následků
  • Drahý - u vás nejlacinější

Diskuze

Diskuze k produktu Fongex 200 ml protiplísňový prací prostředek

Přidat nový příspěvek do diskuze