Oblíbené položky

Flocare Pack Gravity set - 35146 - diskuze

Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
Kód výrobku: 98542
Set pro gravitační podávání enterální výživy. Neobsahuje ftaláty - zdraví zkodlivá zrněkčovadla PVC, lila barva zaručuje jednoznačné odlišení od intravenózních setů.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Flocare Pack Gravity set - 35146

Set pro gravitační podávání enterální výživy. Neobsahuje ftaláty - zdraví zkodlivá zrněkčovadla PVC, lila barva zaručuje jednoznačné odlišení od intravenózních setů.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Kód výrobku: 98542
Kód EAN: 8712400851466
Kód SÚKL: P54481
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Dávkovací soupravy a láhve jsou pouze na jedno použití.

Vyvážená strava obsahující dostatečné množství živin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků je jednou ze základních podmínek existence lidského organismu. Pro nemocného člověka, případně člověka v období rekonvalescence po nemocí či operaci toto tvrzení platí dvojnásobně, neboť v jeho případě se správná výživa může stát zároveň lékem. U člověka s neporušenou funkcí zažívání, který však není schopen z různých důvodů potravu dostatečně pnjímat, je podání umělé výživy plnohodnotnou a nezbytnou náhradou potravy. Dodržovat zásady správné výživy není snadné. Je třeba vědět, co všechno a v jakém poměru má jídlo obsahovat, ve kterých potravinách se tyto látky nacházejí, jakým způsobem tělo přijaté jídlo zpracovává a co všechno z něj zužitkuje. U pacientů živených sondou, PEG či PEJ, musí strava navíc být v takové konzistenci, aby sondou bez problémů procházela a neucpávala ji. Z těchto důvodů je podávání mixováním upravené potravy zcela nepřípustné. Lze sice dosáhnout vhodné konzistence, ale výživová hodnota a celková kvalita prakticky nikdy nemohou pokrýt skutečné potřeby organismu. Proto tyto výživy zásadně nedoporučujeme.

Při používání klinické enterální výživy máte jistotu, že dostáváte plnohodnotnou stravu, která není kontaminována a zároveň nedojde k ucpání sondy.

Lékař vám předepíše přípravky klinické enterální výživy, která je nutričně kompletní, vyvážená a speciálně vyrobená pro podávání do sondy. Obsahuje veškeré pro tělo potřebné živiny - tuky, cukry, bílkoviny, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, ato v optimálním poměru. Do PEG je možné aplikovat denní potřebnou dávku klinické enterální výživy itekutin. U pacientů s PEJje používání enterální výživy naprosto nezbytné, protože výživa neprochází přes žaludek, ale jde pňmo do střeva, a je zde proto vysoké riziko infekce. U podávání do výživové sondy PEGa PEJ doporučujeme: NutrisonMulti Fibre Pack, Nutrison Standard Pack , Nutrison Energy Pack.

Recenze

Recenze produktu Flocare Pack Gravity set - 35146

Diskuze

Diskuze k produktu Flocare Pack Gravity set - 35146

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám