Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Flocare Pack Gravity set - 35146

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Flocare Pack Gravity set - 35146
Set pro gravitační podávání enterální výživy. Neobsahuje ftaláty - zdraví zkodlivá zrněkčovadla PVC, lila barva zaručuje jednoznačné odlišení od...Více informací
Kód výrobku: 98542
Cena s DPH: 159 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Flocare Pack Gravity set - 35146

Dávkovací soupravy a láhve jsou pouze na jedno použití.

Vyvážená strava obsahující dostatečné množství živin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků je jednou ze základních podmínek existence lidského organismu. Pro nemocného člověka, případně člověka v období rekonvalescence po nemocí či operaci toto tvrzení platí dvojnásobně, neboť v jeho případě se správná výživa může stát zároveň lékem. U člověka s neporušenou funkcí zažívání, který však není schopen z různých důvodů potravu dostatečně pnjímat, je podání umělé výživy plnohodnotnou a nezbytnou náhradou potravy. Dodržovat zásady správné výživy není snadné. Je třeba vědět, co všechno a v jakém poměru má jídlo obsahovat, ve kterých potravinách se tyto látky nacházejí, jakým způsobem tělo přijaté jídlo zpracovává a co všechno z něj zužitkuje. U pacientů živených sondou, PEG či PEJ, musí strava navíc být v takové konzistenci, aby sondou bez problémů procházela a neucpávala ji. Z těchto důvodů je podávání mixováním upravené potravy zcela nepřípustné. Lze sice dosáhnout vhodné konzistence, ale výživová hodnota a celková kvalita prakticky nikdy nemohou pokrýt skutečné potřeby organismu. Proto tyto výživy zásadně nedoporučujeme.

Při používání klinické enterální výživy máte jistotu, že dostáváte plnohodnotnou stravu, která není kontaminována a zároveň nedojde k ucpání sondy.

Lékař vám předepíše přípravky klinické enterální výživy, která je nutričně kompletní, vyvážená a speciálně vyrobená pro podávání do sondy. Obsahuje veškeré pro tělo potřebné živiny - tuky, cukry, bílkoviny, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, ato v optimálním poměru. Do PEG je možné aplikovat denní potřebnou dávku klinické enterální výživy itekutin. U pacientů s PEJje používání enterální výživy naprosto nezbytné, protože výživa neprochází přes žaludek, ale jde pňmo do střeva, a je zde proto vysoké riziko infekce. U podávání do výživové sondy PEGa PEJ doporučujeme: NutrisonMulti Fibre Pack, Nutrison Standard Pack , Nutrison Energy Pack.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz